Снят с производства
2569 грн.
Наличные:
2569 грн
Безнал:
3083 грн
Приватбанк:
3841 грн.
Гарантия
36 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

StarLine B92 Dialog - автосигнализация с диалоговым кодом и интеллектуальным автозапуском двигателя.

Основные особенности системы:

Диалоговая авторизация. Диалоговый код управления с индивидуальными ключами шифрования длиной 128 бит исключает интеллектуальный электронный взлом, устойчив ко всем существующим алгоритмическим кодграбберам. Для защиты кода использован наиболее совершенный в настоящий момент алгоритм диалогового кодирования, а также
Читать полностью


StarLine A92 Dialog - діалогова система захисту автомобіля з автозапуском

Надійна автомобільна охоронна система з діалогової авторизацією, індивідуальними ключами шифрування, автозапуском, і функцією інтелектуального автозапуску. Розрахована на роботу в умовах екстремальних міських перешкод. Призначена для захисту автомобілів середнього і високого цінового діапазону в складі охоронної системи StarLine «Переможе».

В автомобільній охоронній системі реалізований повний набір охоронних і сервісних функцій.
StarLine A92 Dialog - діалогова авторизація

Діалоговий код управління з індивідуальними ключами шифрування довжиною 128 біт виключає інтелектуальний електронний злом, стійкий до всіх існуючих кодграбберов. Для захисту коду використаний найбільш досконалий зараз алгоритм діалогового кодування, а також інноваційний метод стрибаючих частот. У цьому методі під час передачі команд спеціалізований трансивер багато разів міняє частоти за спеціальною програмою в періоді кожної посилки.
StarLine A92 Dialog - режим «Мегаполіс»

Збільшена дальність управління та оповіщення, а також впевнена робота в умовах екстремальних міських радіоперешкод забезпечується використанням 128-канального вузькосмугового запатентованого трансивера з частотною модуляцією і вузькою смугою пропускання.

Спеціалізована програма обробки сигналів, вузькосмугові фільтри, а також оптимальним чином розподілені по краях частотного діапазону 433.92 МГц канали прийому та передачі дозволили нам на 8-10 Дб поліпшити відношення сигнал-шум і збільшити в 2 рази дальність і перешкодозахищеність.
StarLine A92 Dialog - інтелектуальний автозапуск

StarLine А92 Dialog призначена для дистанційних та автоматичних запусків двигуна. Спеціальний інтерфейс StarLine Smart Start контролює процес дистанційного запуску і роботи будь-якого двигуна. Можливі автоматичні запуски за заздалегідь призначеного часу, при зниженні температури нижче заданої межі, регулярні періодичні.

У StarLine A92 Dialog модернізований алгоритм контролю двигуна по напрузі, що дозволяє надійно реєструвати початок роботи двигуна і спрощує установку, допускаючи в деяких випадках не шукати сигнали тахометра або генератора.
Ергономічність і надійність брелка

Брелоки мають інноваційний дизайн і приховане розташування антени. Це дозволяє підвищити надійність конструкції брелка і реалізувати ергономічний спосіб управління. У новому 4-кнопковому інтерфейсі управління застосований принцип «основний кнопки». Легко обнаруживаемая основна кнопка виконує основну команду сигналізації - включення режиму охорони.
Комфорт

У брелках реалізований інтуїтивно зрозумілий принцип управління. Всі піктограми на брелоку російською мовою. Світлодіодне підсвічування забезпечує комфортну роботу з інформацією на дисплеї.
Повний захист

Код шифрування «діалог» використовується як в основному, так і в додатковому брелоку.
Додаткові функції

Вперше в сигналізаціях з"явилася можливість отримати неголосні сигнали підтвердження на самих звичайних 12 У сиренах.

Більше 50 стандартних і програмованих функцій забезпечують власникові автомобіля не тільки надійний захист, але і комфорт при використанні автомобільної сигналізації StarLine A92 Dialog.
Комплектація сигналізації StarLine A92 Dialog
Центральний блок сигналізації.
Брелок з двостороннім зв"язком з РКІ - 1 шт.
Брелок з двостороннім зв"язком без РКІ - 1 шт.
2-рівневий датчик удару.
Приймач.
Кнопка капота, світлодіод, сервісна кнопка.
Комплект проводів.
Датчик температури двигуна.
Інструкція з установки та експлуатації, пам"ятка користувача.

Бренд
Starline

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Starline» в категории «Автосигнализация»
Показать все модели