Снят с производства
3985 грн.
Наличные:
3985 грн
Безнал:
4782 грн
Приватбанк:
5958 грн.
Гарантия
36 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

StarLine B92 Dialog CAN — сигнализация с автозапуском и CAN интерфейсом

Надежная автомобильная охранная система с диалоговой авторизацией, индивидуальными ключами шифрования, встроенным CAN интерфейсом, функцией интеллектуального автозапуска и автоматическим контролем канала связи. Рассчитана на работу в условиях экстремальных городских помех. Предназначена для защиты автомобилей среднего и высокого ценового диапазона в составе охранного комплекса
Читать полностью


StarLine B92 Dialog CAN - сигналізація з автозапуском і CAN інтерфейсом

Надійна автомобільна охоронна система з діалогової авторизацією, індивідуальними ключами шифрування, вбудованим CAN інтерфейсом, функцією інтелектуального автозапуску і автоматичним контролем каналу зв'язку. Розрахована на роботу в умовах екстремальних міських перешкод. Призначена для захисту автомобілів середнього і високого цінового діапазону в складі охоронного комплексу StarLine «Переможе».
В автомобільній охоронній системі StarLine B92 Dialog CAN реалізований повний набір охоронних і сервісних функцій.
Особливості StarLine B92 Dialog CAN
Модель StarLine B92 Dialog CAN відрізняється від StarLine B92 Dialog наявністю вбудованого CAN інтерфейсу, який дозволяє здійснити швидку і кваліфіковану установку сигналізації на сучасні автомобілі обладнані CAN шиною. Замість стандартних 15-30 точок підключення необхідно зробити тільки 6-10 підключень.
Крім стандартної інформації про стан запалювання, дверей, капота, багажника з CAN шини виходять сигнали підтверджують запуск двигуна, що зручно для систем з дистанційним запуском.
Також через CAN шину відбувається управління центральним замком, закриттям стекол, відкриттям багажника, управлінням штатної сигналізацією.
Переваги установки StarLine B92 Dialog CAN
Модернізований алгоритм програмування функцій. Тепер в онлайні на дисплеї брелока можна бачити номер функції та її запрограмоване значення.
Модернізовано управління додатковими каналами дозволили встановлювати систему StarLine B92 Dialog CAN на всі сучасні автомобілі.
Для підвищення протиугінної захищеності можуть бути підключені цифрові бездротові реле блокування StarLine R2.
Моделі StarLine B92 Dialog CAN можуть бути легко трансформовані в охоронно-пошуковий комплекс додаванням одного з GSM / GPS модуля StarLine, які з'єднаються з сигналізацією по локальній мережі за допомогою одного єдиного 3 контактного роз'єму.
Вбудований CAN інтерфейс дозволяє здійснити швидку і кваліфіковану установку сигналізації на сучасні автомобілі, обладнані CAN шиною.
Замість стнадартних 15-30 точок підключення необхідно зробити тільки 6-10 підключень.
Системи StarLine B92 Dialog CAN сумісні з більш ніж 150 моделями автомобілів
Більше 50 стандартних і програмованих функцій забезпечують власникові автомобіля не тільки надійний захист, але і комфорт при використанні автомобільної сигналізації StarLine B92 Dialog CAN.
Комплектація сигналізації StarLine B92 Dialog CAN
Центральний блок сигналізації.
Брелок з двостороннім зв'язком з РКІ - 1 шт.
Брелок з двостороннім зв'язком без РКІ - 1 шт.
2-рівневий датчик удару.
Приймач.
Кнопка капота, світлодіод, сервісна кнопка.
Комплект проводів.
Датчик температури двигуна.
Інструкція з установки та експлуатації, пам'ятка користувача.

Бренд
Starline

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Starline» в категории «Автосигнализация»
Показать все модели