Виброизоляция StP FP Мастика от коррозии. 3 кг


Снят с производства
438 грн.
Наличные:
438 грн
Безнал:
526 грн
Приватбанк:
535 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

StP Мастика трудногорючая антикор. вибропогл FP 3 кг - Мастика антикоррозийная, вибропоглощающая
Антикоррозийная мастика STP NoiseLiquidator FP для борьбы с шумом и вибрациями, обеспечивает защиту от внешних воздействий также подходит для любой марки автомобилей.
STP NoiseLiquidator FP это защитное антикоррозийное и шумоизоляционное покрытие для арок и днища автомобиля. Уникальность данного продукта в том, что для нанесения материала вам
Читать полностью
Технічні параметри:

StP Мастика трудногорючая антикор. вибропогл FP 3 кг - Мастика антикорозійна, вібропоглинаюча
Антикорозійна мастика STP NoiseLiquidator FP для боротьби з шумом і вібраціями, забезпечує захист від зовнішніх впливів також підходить для будь-якої марки автомобілів.
STP NoiseLiquidator FP це захисне антикорозійне і шумоізоляційні покриття для арок і днища автомобіля. Унікальність даного продукту в тому, що для нанесення матеріалу вам не буде потрібно розбирати салон. За допомогою даного матеріалу вам вдасться продовжити термін експлуатації важливих деталей автомобіля і мінімізувати їх пошкодження. Повна відсутність розчинників і речовин з високою агресивністю. Мастика виготовлена на водній основі і не має
неприємного запаху, забезпечує цим комфортну і безпечну роботу. Виключає впливу гравію на конструкцію, запобігаючи корозії кузова автомобіля. Експлуатація матеріалу можлива при -40С до + 80С. Коефіцієнт механічних втрат 0,20 од за допомогою якого ефективно протікає процес загасання хвиль. Для гарного результату необхідно нанести мастику не менше ніж 90% робочої поверхні автомобіля. У 3-х кілограмової упаковці вистачить на обробку днища автомобіля або ж чотири арки. Рекомендується не залишати відкриту ємність на довгий термін, так як матеріал застигне і не буде придатний до використання.
Спосіб застосування
Перед нанесенням мастики необхідно очистити і знежирити поверхню оброблюваної зони від бруду, пилу, вологи і так далі. Нанесення відбувається за допомогою спеціального пістолета для вузьких мастик. Мастика затвердіє остаточно через 24 години, а використовувати автомобіль можна вже через 3 години.

Основа
полимер
Тепловой пистолет
не нужен
Страна производитель
Россия
Тип
жидкая
Применение
пол, арки колес
Толщина металлизированного слоя
0
Бренд
StP

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «StP» в категории «Виброизоляция»
Показать все модели