Масляный фильтр Knecht OX835D ECO


Заканчивается
200 грн.
Наличные:
200 грн
Безнал:
240 грн
201 грн. Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
Технические параметры:

Knecht OX835D ECO - Фильтр масляный

Исполнение фильтра: Фильтр-патрон
Высота [мм]: 111,9
диаметр 4 (мм): 24,3
Внутренний диаметр 1(мм): 24,3
Внешний диаметр [мм]: 52

Главным предназначением этой запчасти является устранение таких нежелательных компонентов как: сажа, нагар, конденсат, а также продукты истирания деталей двигателя. В процессе работы мотора, масло проходит через фильтр, неся с собой огромное
Читать полностью
Технічні параметри:

Knecht OX835D ECO - Фільтр масляний

Виконання фільтра: Фільтр-патрон
Висота [мм]: 111,9
діаметр 4 (мм): 24,3
Внутрішній діаметр 1 (мм): 24,3
Зовнішній діаметр [мм]: 52

Головним призначенням цієї запчастини є усунення таких небажаних компонентів як: сажа, нагар, конденсат, а також продукти стирання деталей двигуна. У процесі роботи мотора, масло проходить через фільтр, несучи з собою величезну кількість дрібних частинок (зазначених вище). Такі домішки негативно впливають на роботу двигуна. Затримуючи найменші з них, ця деталь захищає двигун від передчасного зносу.
Висока якість елементів ущільнювачів, використаних у виробництві фільтру, а також точно підігнані з'єднувальні деталі, забезпечують надійне відділення забрудненої олії від очищеного.

У наших зручних блоках підбору по марці автомобіля або VIN коду, Ви можете перевірити, чи підходить саме ця модель KNECHT на автомобіль.

Завдяки особливій формі, фільтр KNECHT OX835DECO стійкий до різких перепадів температур і забезпечує безвідмовний "холодний запуск" двигуна. При своєчасній заміні згідно рекомендацій виробника і на «перевірених" СТО, Ви забезпечите надійну і довговічну роботу двигуна з масляним фільтром KNECHT OX835DECO в автомобілях.
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Knecht» в категории «Масляный фильтр»
Показать все модели