Снят с производства
1515 грн.
Наличные:
1515 грн
Безнал:
1818 грн
Приватбанк:
2265 грн.
Гарантия
36 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Иммобилайзер StarLine i92 Lux - совершенно новая разработка на ряду с i62 и i92. Эта система позволит надежно защитить автомобиль от попытки угона или захвата. В системе использована новая технология беспроводной блокировки двигателя, максимально можно установить до четырёх реле блокировок. Так же i92 Lux имеет датчик движения на 3-х осевом акселерометре. Данный датчик позволяет блокировать двигатель в случае попытки захвата автомобиля. Блок иммобилайзера имеет
Читать полностью


Іммобілайзер StarLine i92 Lux - абсолютно нова розробка на ряду з i62 і i92. Ця система дозволить надійно захистити автомобіль від спроби викрадення або захоплення. У системі використана нова технологія бездротової блокування двигуна, максимально можна встановити до чотирьох реле блокувань. Так само i92 Lux має датчик руху на 3-х осьовому акселерометрі. Даний датчик дозволяє блокувати двигун у разі спроби захоплення автомобіля. Блок іммобілайзера має невеликі розміри, що дозволяє встановити його практично в будь-яке місце всередині автомобіля. Відсутність проводів зробить неможливим виявлення як самого центрального блоку, так і бездротових реле блокувань. Відмінною особливістю i92 Lux від i92 є наявність бездротового блоку індикації.
У ключах (транспондер) застосована технологія безконтактної діалогової авторизації господаря автомобіля, передача даних здійснюється на частоті 2,4 Ггц.
Система захищена від несанкціонованого запису нових ключів, а так само від сканування і перехоплення сигналів управління. Спочатку в комплектації поставляється 2 ключі, радіус їх дії 5 метрів.
Так само іммобілайзер StarLine i92 Lux має функцію управління замком капота. У випадках блокування двигуна під час руху, система завчасно сповіщає водія про майбутнє блокування звуковим сигналом і миганням світлодіодів.
При здачі автомобіля на ремонт або технічне обслуговування, в системі StarLine i92 Lux передбачений сервісний режим, при якому в сервісному центрі і не помітять, що у вас встановлена будь-яка система охорони.
Іммобілайзер StarLine i92 Lux розроблявся спеціально для нового автомобільного охоронно-пошукового комплексу StarLine Переможе.

Іммобілайзер з прихованим цифровим реле.
Динамічний діалоговий код захисту від сканування. Вбудований датчик переміщення.
Виходи для управління замком капота.
Два ключа-мітки, 2,4 ГГц, дальність виявлення - до 5 м., час «першої блокування» - до 15 сек.
Кількість реле блокувань - 1 шт., Вбудована приймальня
антена, максимальна кількість міток - 5 шт.
Максимальний струм блокируемой ланцюга - 20А.
Блокування двигуна з імітацією несправності, два режими роботи іммобілайзера - «стандартний» і «антіограбленіе».
Режим роботи пристрою вибирається за допомогою кнопки на мітці.

Комплектація:
- Модуль блокування
- 2 брелка
- Модуль індикації
- Посібник з експлуатації
- Керівництво по встановленню

Тип
Иммобилайзер
Бренд
Starline

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
    Дмитрий, 22.05.2013

    Можно ли установить данный иммобилайзер параллельно со штатным.

    Эксперт avtozvuk.ua

    Можно

  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Starline» в категории «Иммобилайзер»
Показать все модели