Нет в наличии
4897 грн.
Наличные:
4897 грн
Безнал:
5877 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Audio System CO-650.1 - Усилитель автомобильный

Тип: Моноблочный
Класс: AB
Серия: CO series
Номинальная мощность/на канал (2 Ом): 1 x 600 Вт
Номинальная мощность/на канал (4 Ом): 1 x 400 Вт
Частотная характеристика: 10Hz - 150Hz ; +/-1dB
Отношение сигнал/шум (аудио): >96dB
Коэффициент нелинейных искажений: < 0.051 %
Встроенный фильтр: ФHЧ
Инфразвуковой фильтр (Subsonic): да
Выносной регулятор баса:
Читать полностью
Технічні параметри:

Audio System CO-650.1 - Підсилювач автомобільний

Тип: Моноблочний
Клас: AB
Серія: CO series
Номінальна потужність / на канал (2 Ом): 1 x 600 Вт
Номінальна потужність / на канал (4 Ом): 1 x 400 Вт
Частотна характеристика: 10Hz - 150Hz; +/- 1dB
Відношення сигнал / шум (аудіо):> 96dB
Коефіцієнт нелінійних спотворень: <0.051%
Вбудований фільтр: ФHЧ
Дозвуковий фільтр (Subsonic): да
Виносний регулятор баса: так
Входи / виходи: 1 RCA вхід / вхід для ДУ
Високовольтний вхід (Hi-input): немає

Можна з упевненістю констатувати, що на сьогоднішній день не спостерігається нестачі на ринку моноблочних одноканальних підсилювачів для сабвуфера. Ви можете не особливо напружуючись підібрати підходящий Вам варіант, орієнтуючись не тільки на технічні характеристики, але і на колір і форму корпусу - фантазія інженерів і дизайнерів відрізняється завидною креативом. Однак, що стосується акредитуючої нами Audio System CO 650.1, він позбавлений яких або зовнішніх надмірностей, вся увага розробників було звернуто, в першу чергу, на те як він буде працювати, а не на те як він буде виглядати. Строгий, компактний, чіткий як квадрат Малевича корпус якнайкраще відображає сутність підсилювача - це не іграшки.

ХАРАКТЕРИСТИКИ.
Свого часу в ходу було таке визначення якості підсилювача - кількість ват приходящееся вартість одного каналу. У деякому роді воно не позбавлене об'єктивності і сьогодні, інша справа, що необхідно розглядати характеристики моделі в комплексі, бо часто недобросовісні виробники витягають їх практично з пальця. Наші німці цим не страждають. Чесні 400 ват при 4-омной навантаженні результат більш ніж пристойний, особливо враховуючи, що це підсилювач класу AB (при цьому зауважте, він практично уміщається на половині аркуша формату А4 - габарити просто нереально малі для усилков такого класу). Підключення 2-омного динаміка (або системи сабвуферів з таким опором) дозволяє отримати ще на 200 ват більше (600) - це сильно.

НАЛАШТУВАННЯ.
При підключенні сабвуфера основна увага приділяється тому, щоб можна було без будь-яких перешкод виділити для динаміка чіткий діапазон частот, це в перспективі дозволить уникнути різного роду призвуків і витягти глибший, насичені й натуральний бас. Тому виробник не обмежився одним лише фільтр низьких частот (30 - 150 Гц), але встановив в систему спеціальний смугової сабсонік фільтр, що дозволяє відсікти непотрібні (нечутні людському вуху) інфранизьких частоти, ну і як наслідок не перевантажуючи динамік роботою в діапазоні який йому фізично недоступний . Широкий діапазон лінійних входів підсилювача (до 8 вольт) дозволяє підключати його до головних пристроїв будь-якого класу, тобто перекриває собою всі можливі варіанти. Для автомагнітол у яких лінійні виходу відсутні в допомога піде спеціальний модуль HLC4, який перетворює і відновить сигнал до належного рівня.

Высокоуровневый вход
нет
Номинальная мощность RMS
400
Количество каналов
1
Класс усилителя
A/B
Сопротивление
2, 4
Бренд
Audiosystem

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Audiosystem» в категории «Усилитель»
Показать все модели