Смазка NOWAX NX20200 SILICONE SPRAY COBRA 200ml


Есть в наличии
45 грн.
Наличные:
45 грн
Безнал:
54 грн
56 грн. Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
Технические параметры:

NOWAX NX20200 SILICONE SPRAY COBRA, 200ml - Силиконовая смазка

Объем: 200 мл
Страна производителя США

Силиконовая смазка
Представляет собой изолирующее, антифрикционное и защитное средство. Силиконовая смазка, не содержащий минеральных масел и жиров, предназначен для смазывания трущихся поверхностей и их защиты. Создан на основе силикона. Защищает и смазывает поверхности, образуя прозрачную, очень прочную пленку.
Читать полностью
Технічні параметри:

NOWAX NX20200 SILICONE SPRAY COBRA, 200ml - Силіконова змазка

Об'єм: 200 мл
Країна виробника США

Силіконова змазка
Являє собою ізолюючий, антифрикційний і захисний засіб. Силіконова змазка, що не містить мінеральних масел і жирів, призначена для змащування тертьових поверхонь та їх захисту. Створений на основі силікону. Захищає і змащує поверхні, утворюючи прозору, дуже міцну плівку. Відновлює еластичність гуми, попереджаючи примерзанню дверей і кришки багажника в зимовий час.
Змащує ролики та направляючі ременів безпеки.

Застосування:
Струсніть балон перед використанням. Розпорошите препарат на оброблювані деталі з відстані 10-15см. При необхідності обробку повторити. Уникати попадання засобу на лаковані поверхні та продукти харчування.

УВАГА!
Вогненебезпечно! Балон під тиском! Не деформувати! Не розпилюйте поблизу вогню або іншого джерела тепла, джерел електроструму. Уникати потрапляння прямих сонячних променів і нагрівання понад 50 ° C. Використовуйте в добре провітрюваних приміщеннях. Берегти від дітей! Променів і нагрівання понад 50 ° C.
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «NOWAX» в категории «Смазка»
Показать все модели