Смазка NOWAX NX20300 ANTI-RUST LUBRICANT COBRA 200ml


Есть в наличии
47 грн.
Наличные:
47 грн
Безнал:
59 грн
50 грн. Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

NOWAX NX20300 ANTI-RUST LUBRICANT COBRA, 200ml - Проникающая смазка

Объем: 200 мл
Страна производителя США

Жидкий ключ Nowах
Профессиональное растворяющее средство с усиленными ингибиторами. Обладает высокой проникающей способностью, освобождает прикипевшие и приржавевшие резьбовые соединения, окислившиеся трубные соединения, узлы движущихся механизмов. Обеспечивает превосходное смазывание в закрытых и труднодоступных
Читать полностью
Технічні параметри:

NOWAX NX20300 ANTI-RUST LUBRICANT COBRA, 200ml - Проникаюче мастило

Об'єм: 200 мл
Країна виробника США

Рідкий ключ Nowах
Професійний розчинюючий засіб з посиленими інгібіторами. Має високу проникаючу здатність, звільняє прікіпевші і приіржавілі різьбові з'єднання, трубні з'єднання, вузли рухомих механізмів. Забезпечує чудове змазування в закритих і важкодоступних місцях, прибирає скрип, значно зменшує знос і тертя механізмів завдяки наявності в мастилі дисульфіду молібдену. Витісняє вологу з поверхонь і утворює плівку, що перешкоджає корозії. Не робить негативного впливу на гуму, пластики, лаки. Склад може застосовуватися в різних промислових сферах, при авторемонтних роботах, а також для побутової техніки.

Застосування:
Струсніть балон перед використанням. Розпорошите препарат на оброблювані деталі з відстані 15-20 см і зачекайте кілька хвилин. При високому ступені ураження корозією роз'єднуваних деталей спочатку видаліть бруд і рихлу іржу за допомогою грубої наждачного паперу або металевої щітки, а потім проведіть обробку препаратом у кілька етапів з інтервалом не менше ніж дві хвилини. Для важкодоступних місць додається подовжувальна трубочка.

УВАГА!
Вогненебезпечно! Балон під тиском! Не деформувати! Не розпилюйте поблизу вогню або іншого джерела тепла, джерел електроструму. Уникати потрапляння прямих сонячних променів і нагрівання понад 50 ° C. Використовуйте в добре провітрюваних приміщеннях. Берегти від дітей!

Применение
проникающая
Объем
200 (мл)
Упаковка
баллончик

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «NOWAX» в категории «Смазка»
Показать все модели