Снят с производства
28200 грн.
Наличные:
28200 грн
Безнал:
33842 грн
47455 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Кроссовер Audison Thesis THX 3

3-полосный пассивный кроссовер для построения 3-компонентных акустических систем на НЧ/СЧ-динамиках Thesis TH 6.5 sax, СЧ-динамиках Thesis TH 3.0 voce и ВЧ-динамиках Thesis TH 1.5 violino. Отвечая критериям наивысшего качества звучания при передовых бескомпромиссных технологиях Thesis, кроссоверы THX выполнены на самой совершенной элементной базе и предлагают уникальную гибкость настройки с учетом разнообразия возможных
Читать полностью


Кросовер Audison Thesis THX 3

3-смуговий пасивний кросовер для побудови 3-компонентних акустичних систем на НЧ / СЧ-динаміках Thesis TH 6.5 sax, СЧ-динаміках Thesis TH 3.0 voce і ВЧ-динаміках Thesis TH 1.5 violino. Відповідаючи критеріям найвищої якості звучання при передових безкомпромісних технологіях Thesis, кросовери THX виконані на самій досконалої елементної бази та пропонують унікальну гнучкість налаштування з урахуванням розмаїття можливих варіантів розташування динаміків в автомобілі. У конструкції використана друкована плата товщиною 2 мм з особливо товстими струмоведучими доріжками, намотані плоским проводом резистори з індивідуальними алюмінієвими радіаторами охолодження, металізовані полімерні конденсатори з екстремально низьким значенням ESR (еквівалентну послідовне опір) і котушки індуктивності з високим порогом насичення і мінімальними втратами потужності сигналу. Використання єдиного алюмінієвого корпусу для секцій лівого і правого каналів спрощує інсталяцію і налаштування, а "дзеркальне" симетричне розташування секцій на платі виключає їх взаємовплив.Для точного налаштування звучання передбачені регулювання рівня ВЧ-і СЧ-сигналів в широких межах, а також оригінальна схема LFS (Low Frequency Shaping) корекції АЧХ в мідбасові області. За допомогою цієї схеми можна послабити сигнал на вибране значення на частоті 160 Гц, де в автомобільному салоні часто виникають небажані резонанси. Унікальною особливістю кросоверів THX є концепція відкритого дизайну (Open design), що дозволяє змінювати характеристики фільтрів шляхом заміни комплектуючих на платі. Це найбільш простий і ефективний спосіб компенсації неоптимального розташування динаміків, зберігає найкоротший шлях аудіосигналу в кросовері. Для THX 3 в комплектацію додатково включені пара котушок індуктивності, чотири пари резисторів і пара конденсаторів тих же серій, що в початковому варіанті, але з іншими номіналами. Для спрощення процедури заміни комплектуючих працює програма допомоги Audison Thesis Advisor, яка включає розширене керівництво користувача, спеціальний розділ на Інтернет-сайті Audison, а також консультації висококваліфікованого представника Audison по кожному приватному випадку.


Основні технічні дані

Тип
3-смуговий пасивний кросовер

Призначення
Audison Thesis TH 1.5 violino + TH 3.0 voce + TH 6.5 sax

Подводимая потужність (прод / пік)
200/400 Вт

Спосіб підключення
mono-wire, bi-wire, tri-wire

Фільтр для НЧ / СЧ-ланки
ФНЧ 450 Гц, 12 дБ / окт

Фільтри для СЧ-ланки
ФВЧ 450 Гц, 6 дБ / окт, ФНЧ 3500 Гц, 12 дБ / окт

Фільтр для ВЧ-ланки
ФВЧ 3500 Гц, 12 дБ / окт

Регулювання рівня СЧ-сигналу
0/-2 / +2 дБ

Регулювання рівня ВЧ-сигналу
0/-2 / +2 / +4 дБ

LFS, Low Frequency Shaping
160 Гц, 0/-2/-4 дБ

Додаткові можливості
Набір з резисторів, конденсаторів і котушок індуктивності для зміни характеристик фільтрів

Габаритні розміри (ДхШхВ)
438х258х66, 5 мм

Бренд
Audison

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Audison» в категории «Кроссовер»
Показать все модели