Снят с производства
21600 грн.
Наличные:
21600 грн
Безнал:
25922 грн
36331 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Кроссовер Audison Thesis THX MH

2-полосный пассивный кроссовер для совместной работы с СЧ-динамиками Thesis TH 3.0 voce и ВЧ-динамиками Thesis TH 1.5 violino. Это специальная версия THX для очень популярного в аудиосистемах топ-класса варианта частично поканального усиления 3-компонентных акустических систем, когда НЧ/СЧ-динамики Thesis TH 6.5 sax работают с отдельной парой каналов усиления и активной фильтрацией частот. Отвечая критериям наивысшего
Читать полностью


Кросовер Audison Thesis THX MH

2-смуговий пасивний кросовер для спільної роботи з СЧ-динаміками Thesis TH 3.0 voce і ВЧ-динаміками Thesis TH 1.5 violino. Це спеціальна версія THX для дуже популярного в аудіосистемах топ-класу варіанту частково поканального посилення 3-компонентних акустичних систем, коли НЧ / СЧ-динаміки Thesis TH 6.5 sax працюють з окремою парою каналів посилення і активної фільтрацією частот. Відповідаючи критеріям найвищої якості звучання при передових безкомпромісних технологіях Thesis, кросовери THX виконані на самій досконалої елементної бази та пропонують унікальну гнучкість налаштування з урахуванням розмаїття можливих варіантів розташування динаміків в автомобілі. У конструкції використана друкована плата товщиною 2 мм з особливо товстими струмоведучими доріжками, намотані плоским проводом резистори з індивідуальними алюмінієвими радіаторами охолодження, металізовані полімерні конденсатори з екстремально низьким значенням ESR (еквівалентну послідовне опір) і котушки індуктивності з високим порогом насичення і мінімальними втратами потужності сигналу. Використання єдиного алюмінієвого корпусу для секцій лівого і правого каналів спрощує інсталяцію і налаштування, а "дзеркальне" симетричне розташування секцій на платі виключає їх взаємовплив.Для точного налаштування звучання передбачені регулювання рівня ВЧ-сигналу в широких межах, а також можливість відключення фільтра ВЧ для середньочастотного діапазону. Унікальною особливістю кросоверів THX є концепція відкритого дизайну (Open design), що дозволяє змінювати характеристики фільтрів шляхом заміни комплектуючих на платі. Це найбільш простий і ефективний спосіб компенсації неоптимального розташування динаміків, зберігає найкоротший шлях аудіосигналу в кросовері. Для THX mh в комплектацію додатково включені пара котушок індуктивності та конденсаторів тих же серій, що в початковому варіанті, але з іншими номіналами. Для спрощення процедури заміни комплектуючих працює програма допомоги Audison Thesis Advisor, яка включає розширене керівництво користувача, спеціальний розділ на Інтернет-сайті Audison, а також консультації висококваліфікованого представника Audison по кожному приватному випадку.


Основні технічні дані

Тип
2-смуговий пасивний кросовер

Призначення
Audison Thesis TH 1.5 violino + TH 3.0 voce

Подводимая потужність (прод / пік)
200/400 Вт

Спосіб підключення
mono-wire, bi-wire

Фільтри для СЧ-ланки
ФВЧ (on / off) 450 Гц, 12 дБ / окт, ФНЧ 3500 Гц, 12 дБ / окт

Фільтр для ВЧ-ланки
ФВЧ 3500 Гц, 12 дБ / окт

Регулювання рівня ВЧ-сигналу
0/-2 / +2 дБ

Додаткові можливості
Набір з конденсаторів і котушок індуктивності для зміни характеристик фільтрів

Габаритні розміри (ДхШхВ)
348х190х66, 5 мм

Бренд
Audison

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Audison» в категории «Кроссовер»
Показать все модели