Герметик радиатора NOWAX NX32520 RADIATOR LEAK STOP 325ml


Есть в наличии
60 грн.
Наличные:
60 грн
Безнал:
72 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

NOWAX NX32520 RADIATOR LEAK STOP 325ml - Герметик радиатора

Объем: 325 мл
Страна производителя США

Nowax Radiator Leak Stop надежно и быстро устраняет течи радиаторов печек отопителя, соединений шлангов радиатора и отопителя, прокладки головки блока, помпы и термостата, краников и регуляторов. Предотвращает возникновение течей в дальнейшем. Восстанавливает утраченную эластичность и упругость уплотнений. Вытекая вместе с
Читать полностью
Технічні параметри:

NOWAX NX32520 RADIATOR LEAK STOP 325ml - Герметик радіатора

Об'єм: 325 мл
Країна виробника США

Nowax Radiator Leak Stop надійно і швидко усуває течі радіаторів грубок опалення, з'єднань шлангів радіатора, прокладки головки блоку, помпи і термостата, краників і регуляторів. Запобігає виникненню течі в подальшому. Відновлює втрачену еластичність і пружність ущільнень. Витікаючи разом з охолоджувальною рідиною з тріщини або отвори під впливом
перепадів температури, складу полімеризується і формуючи міцну пробку, зашпаровує текти. Чи не вимивається, що не викрашівается, не забиває трубки радіатора й грубки обігрівача. Безпечний для сталевих, чавунних, пластикових, алюмінієвих, гумових та поліметалічних деталей. Не взаємодіє з антикорозійними і іншими функціональними добавками тосола (антифризу). Може використовуватися в системах охолодження, заповнених антифризом (тосолом) або водою. Упаковка розрахована на обробку системи охолодження об'ємом до 12 л.

ЗАСТОСУВАННЯ:
У разі сильного забруднення системи охолодження рекомендується спочатку очистити її за допомогою Radiator Flush. Перевірити рівень охолоджувальної рідини. Завести двигун, прогріти до робочої температури і включити опалення салону. Добре збовтати і залити вміст банки в радіатор. При необхідності долити охолоджуючу рідину. Закрити систему і дати двигуну попрацювати 5-10 хвилин поки текти не припиниться. Вміст банки достатньо для обробки системи охолодження ємністю до 12 літрів. Якщо протягом декількох днів течі не усуваються, то потрібно механічний ремонт.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ:
Зберігати в опалювальному приміщенні. Перед утилізацією повністю спорожнити банку. Берегти від дітей. У разі потрапляння в очі ретельно промивати водою протягом 15 хвилин.
Термін придатності: 5 років від дати виробництва (див. На упаковці).

Объем
325
Бренд
NOWAX

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «NOWAX» в категории «Герметик радиатора»
Показать все модели