Есть в наличии
56 грн.
Наличные:
56 грн
Безнал:
67 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

NOWAX NX32540 RADIATOR FLUSH 325ml - Промывка радиатора

Объем: 325 мл
Страна производителя США

Nowax Radiator Flush высококачественное профессиональное средство для очистки сильно засоренных систем охлаждения от накипи, продуктов коррозии и разложения антифризов. Растворяет и удаляет опасные отложения в радиаторе, бойлерах и теплообменниках, кранах, термостатах и водяных насосах, защищает от ржавчины и коррозии всю систему.
Читать полностью
Технічні параметри:

NOWAX NX32540 RADIATOR FLUSH 325ml - Промивка радіатора

Об'єм: 325 мл
Країна виробника США

Nowax Radiator Flush високоякісний професійний засіб для очищення сильно засмічених систем охолодження від накипу, продуктів корозії і розкладання антифризів. Розчиняє і видаляє небезпечні відкладення в радіаторі, бойлерах і теплообмінниках, кранах, термостатах і водяних насосах, захищає від іржі і корозії всю систему. Очищувач не містить у своєму складі агресивних кислот і лугів, дозволений для застосування у всіх системах охолодження і нагрівання. Відновлює циркуляцію антифризу, виключаючи перегрів двигуна. Завдяки використанню Radiator Flush підвищується експлуатаційна надійність і збільшується термін служби агрегатів. Поліпшуються умови нагрівання й охолодження.

ЗАСТОСУВАННЯ:
Завести двигун, прогріти до робочої температури і включити опалення салону. Добре збовтати і залити вміст банки в радіатор. Закрити систему і дати двигуну попрацювати 10-30 хвилин. Заглушити двигун, почекайте 2-3 хвилини. Дотримуючись запобіжних заходів, злийте промивку з радіатора і блоку циліндрів. Для видалення залишилися забруднень повторіть процедуру промивки радіатора, використовуючи чисту воду. Заповніть системи охолодження новим тосолом (антифризом).

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Зберігати в опалювальному приміщенні. Перед утилізацією повністю спорожнити банку. Берегти від дітей. У разі потрапляння в очі ретельно промивати водою протягом 15 хвилин.
Термін придатності: 5 років від дати виробництва (див. На упаковці).

Тип
внутренняя
Объем
325
Бренд
NOWAX

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «NOWAX» в категории «Промывка радиатора»
Показать все модели