Ароматизатор Aroma Car Speed COFFE 652


Нет в наличии
68 грн.
Наличные:
68 грн
Безнал:
85 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Aroma Car Speed COFFE 652 - Ароматизатор

Ароматизаторы популярного европейского автопарфюмерного бренда Aroma Car известны своим непревзойденным качеством, широким ассортиментом и высокой эффективностью, а все парфюмерные композиции производителя разрабатываются при участии знаменитых парфюмерных французских домов, благодаря чему пространство, наполненное запахами от Aroma Car, благоухает всегда стильно и притягательно.
Aroma Car
Читать полностью
Технічні параметри:

Aroma Car Speed COFFE 652 - Ароматизатор

Запах: кава
Ароматизатори популярного європейського автопарфюмерного бренду Aroma Car відомі своєю неперевершеною якістю, широким асортиментом і високою ефективністю, а всі парфумерні композиції виробника розробляються за участю знаменитих парфумерних французьких будинків, завдяки чому простір, наповнений запахами від Aroma Car, пахне завжди стильно і привабливо.
Aroma Car Speed ​​COFFE відноситься до гелевих ароматизаторів і володіє запахом кави. Представлений у вигляді мініатюрного флакона, об'ємом 8 мл. Використовується в салоні автомобіля шляхом кріплення до вентиляційних і повітревідвідних рещіток, в наслідок чого ароматизатор почне свою роботу разом з роботою автомобіля і не буде розтрачуватися за непотрібністю. Термін дії Aroma Car Speed ​​зберігається протягом 60 днів.
Лінійка автоосвежувачів Aroma Car Speed ​​має лаконічний дизайн і суворе забарвлення, завдяки чому стане елегантним доповненням і аксесуаром в інтер'єрі вашого салону. Оснащений зручним регулятором інтенсивності запаху.
Ненав'язливі і підбадьорливі кавові нотки даного парфуму надають тонізуючу дію на організм людини, що дуже важливо під час водіння. Завдяки даному запаху водій зможе сконцентрувати свою увагу на дорозі.

Тип
Ароматизатор
Аромат:
кофе/чай
Вид
гелевые
Цвет
коричневый
Исполнение
флакон
Место установки
дефлектор
Способствует
концентрации
Срок использования
2 месяца
Страна производитель
Франция

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Aroma Car» в категории «Ароматизатор»
Показать все модели