Ароматизатор Aroma Car Supreme Refill ANTI TOBACCO 625 8мл


Есть в наличии
42 грн.
Наличные:
42 грн
Безнал:
52 грн
46 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Aroma Car Supreme REFILL - ANTI TOBACCO 625 8мл - Ароматизатор

Ароматизаторы для автомобилей популярного парфюмерного бренда Европы Aroma Car завоевали доверие автомобилистов своим непревзойденным качеством, широким ассортиментом как запахов, так и дизайна, а также наивысшей эффективностью, а все парфюмерные композиции бренда разрабатываются при сотрудничестве со знаменитыми парфюмерными домами Франции, благодаря чему пространство,
Читать полностью
Технічні параметри:

Aroma Car Supreme REFILL - ANTI TOBACCO 625 8мл - Ароматизатор

Ароматизатори для автомобілів популярного парфумерного бренду Європи Aroma Car завоювали довіру автомобілістів своєю неперевершеною якістю, широким асортиментом як запахів, так і дизайну, а також найвищою ефективністю, а всі парфумерні композиції бренду розробляються у співпраці зі знаменитими парфумерними будинками Франції, завдяки чому простір, наповнений запахами від Aroma Car, пахне особливо елегантно і привабливо.
Лінійка освіжувачів салонів авто Aroma Car Supreme REFILL відноситься до рідких ароматизаторів, в основі яких використані натуральні масла. Представлений у вигляді мініатюрного флакона, об'ємом 8 мл. Використовується в салоні автомобіля шляхом закріплення до вентиляційних грат або установки на передній панелі, в наслідок чого ароматизатор випаровується з початком роботи автомобіля і не витрачається за непотрібністю. Термін дії Aroma Car Supreme REFILL зберігається протягом 60 днів.
Ароматизатори Aroma Car Supreme REFILL представлені різноманіттям кольорів і ароматів, завдяки чому стане елегантним доповненням і аксесуаром в інтер'єрі будь-якого автомобіля і наповнить будь-який простір фантастичним ароматом.
Ненав'язливі і освіжаючі нотки даного автопарфюма надають тонізуючу дію на організм людини, що дуже важливо для автомобілістів. Завдяки даному запаху водій зможе максимально сконцентрувати свою увагу на дорозі під час водіння.

Тип
Ароматизатор
Аромат:
анти-табак
Вид
жидкие
Цвет
оранжевый
Исполнение
флакон
Место установки
передняя панель, дефлектор
Способствует
концентрации
Срок использования
2 месяца
Страна производитель
Франция

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Aroma Car» в категории «Ароматизатор»
Показать все модели