Ароматизатор Aroma Car Supreme Refill ANTI TOBACCO 625 8мл


Есть в наличии
41 грн.
Наличные:
41 грн
Безнал:
49 грн
45 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Aroma Car Supreme REFILL - ANTI TOBACCO 625 8мл - Ароматизатор

Ароматизаторы для автомобилей популярного парфюмерного бренда Европы Aroma Car завоевали доверие автомобилистов своим непревзойденным качеством, широким ассортиментом как запахов, так и дизайна, а также наивысшей эффективностью, а все парфюмерные композиции бренда разрабатываются при сотрудничестве со знаменитыми парфюмерными домами Франции, благодаря чему пространство,
Читать полностью
Технічні параметри:

Aroma Car Supreme REFILL - ANTI TOBACCO 625 8мл - Ароматизатор

Ароматизатори для автомобілів популярного парфумерного бренду Європи Aroma Car завоювали довіру автомобілістів своєю неперевершеною якістю, широким асортиментом як запахів, так і дизайну, а також найвищою ефективністю, а всі парфумерні композиції бренду розробляються у співпраці зі знаменитими парфумерними будинками Франції, завдяки чому простір, наповнений запахами від Aroma Car, пахне особливо елегантно і привабливо.
Лінійка освіжувачів салонів авто Aroma Car Supreme REFILL відноситься до рідких ароматизаторів, в основі яких використані натуральні масла. Представлений у вигляді мініатюрного флакона, об'ємом 8 мл. Використовується в салоні автомобіля шляхом закріплення до вентиляційних грат або установки на передній панелі, в наслідок чого ароматизатор випаровується з початком роботи автомобіля і не витрачається за непотрібністю. Термін дії Aroma Car Supreme REFILL зберігається протягом 60 днів.
Ароматизатори Aroma Car Supreme REFILL представлені різноманіттям кольорів і ароматів, завдяки чому стане елегантним доповненням і аксесуаром в інтер'єрі будь-якого автомобіля і наповнить будь-який простір фантастичним ароматом.
Ненав'язливі і освіжаючі нотки даного автопарфюма надають тонізуючу дію на організм людини, що дуже важливо для автомобілістів. Завдяки даному запаху водій зможе максимально сконцентрувати свою увагу на дорозі під час водіння.

Аромат:
анти-табак
Тип
Ароматизатор
Вид
жидкие
Срок использования
2 месяца
Место установки
дефлектор, передняя панель
Исполнение
флакон
Способствует
концентрации
Цвет
оранжевый
Страна производитель
Франция
Бренд
Aroma Car

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Aroma Car» в категории «Ароматизатор»
Показать все модели