Нет в наличии
1334 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EX FI H1 (2шт.) - автолампы светодиодные
Это светодиодная лампа, может служить отличной заменой для ксенона или галогеновых ламп. Установка не требует дополнительных блоков розжига и навыков электрика, замена производится самостоятельно согласно инструкции, а размер соответствует стандартам посадочных мест в фаре. Предназначена для автомобилей с цоколем H1, у которого три контакт. Используются во внешней головной оптике, для дальнего и
Читать полностью
Технічні параметри:

EX F H1 (2шт.) - автолампи світлодіодні
Це світлодіодна лампа, може служити відмінною заміною для ксенону або галогенних ламп. Установка не вимагає додаткових блоків розпалу й навичок електрика, заміна проводиться самостійно відповідно до інструкції, а розмір відповідає стандартам посадочних місць в фарі. Призначена для автомобілів з цоколем H1, у якого три контакт. Використовуються у зовнішній головній оптиці, для далекого і ближнього світла. Система охолодження активна, представлена вбудованим кулером, за допомогою якого теплообмін відбувається в десять разів інтенсивніше, ніж із стандартним радіатором.
  Джерелом світла є потужні світлодіоди компанії Cree. У даній моделі стоять три діода, які розташовані на тому місці де в галогенових лампах знаходиться нитка розжарення, тому дають хороший світлотіневий кордон. Кут світіння 180 градусів. Потужність світлового потоку складає 2000 Лм, з дальністю до 200 метрів. Колірна температура 5000 К, це означає, що лампи дають яскраве біле світло. Номінальна потужність лампочок 18 Вт. Вхідна напруга від 12 до 36 В і можна встановлювати в легкові та вантажні автомобілі. Для стабілізації напруги і управління лампою в комплект входить контролер, оберігає від стрибків в штатній системі. Водонепроникність лампи на рівні IP67, що означає повне не проникнення пилу і можливе занурення повністю в воду, в робочому стані, на глибину менше 1 метра. Без порушення температурних норм, термін служби більше 50 000 годин, а це в 5 разів довше ніж галогенні лампи.
У комплектацію входить дві лампи.

Тип
Светодиодная лампа
Цоколи H
H1
Головной свет
противотуманная, дальний свет, ближний свет
Задняя оптика
-
Салон
-
В комплекте
2 лампы
Цветовая температура
5000 (K)
Цвет свечения
белый
Мощность
18 (Вт)
Напряжение
36, 24, 12 (В)
Цоколи B
-
Цоколи C
-
Цоколи D
-
Цоколи P
P14.5s
Цоколи R
-
Цоколи S
-
Цоколи Т
-
Цоколи W
-
Цоколи Festoon
-
Цоколи цифры
-
ПРЕИМУЩЕСТВА
увеличенная светоотдача, долгий срок службы, влагозащита
Охлаждение светодиодных ламп
радиатор стандартный
Поколения светодиодных ламп
6
Световой поток
2000 (Лм)
Количество светодиодов
3
Тип светодиодов
CREE
Количество контактов
1
Упаковка
картонная
Серия
-
Страна производитель
Китай

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EX» в категории «LED лампа»
Показать все модели