Нет в наличии
496 грн.
Наличные:
496 грн
Безнал:
595 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

SHO-ME G1.3 HB3 6000K 20W (2шт.) - автолампы светодиодные
Это светодиодная лампа серии G1.3, может служить отличной заменой для Ваших старых ламп. По яркости света они сравнимы с ксеноном, но при этом с простой, универсальной конструкции и виброустойчивая, с отсутствием источника пожароопасности. Предназначена для автомобилей с цоколем HB3 (9005), у которого два контакта. Её можно устанавливать в главную оптика для дальнего света. Полное
Читать полностью
Технічні параметри:

SHO-ME G1.3 HB3 6000K 20W (2шт.) - автолампи світлодіодні
Це світлодіодна лампа серії G1.3, може служити відмінною заміною для Ваших старих ламп. За яскравості світла вони порівнянні з ксеноном, але при цьому з простою, універсальною конструкцією і вібростійкою, з відсутністю джерела пожежонебезпеки. Призначена для автомобілів з цоколем HB3 (9005), у якого два контакти. Її можна встановлювати в головну оптика для дальнього світла. Повна відсутність осліпюючого ефекту, так як світло спрямоване під кутом. Корпус виготовлений з алюмінію, з хорошою теплопровідністю. Система охолодження пасивна, представлена радіатором з високою площею тепловідводу і підвищеною тепловіддачею.
Джерелом світла є потужні світлодіоди CREE, вони яскраві і довгострокові. У даній моделі коштують два діода, по одному на кожній стороні, розташовані на тому місці де в галогенових лампах знаходиться нитка розжарення. Потужність світлового потоку становить 2600 Лм. Колірна температура 6000 К, це означає, що лампи дають яскраве біле світло, але з холодним блакитним відтінком. Робоча напруга від 8 В до 16 В, тому можуть встановлюється в легкові автомобілі. Для стабілізації напруги і управління лампою в комплект входить контролер, оберігає від стрибків в штатній системі. Потужність 20 Вт. Термін служби світлодіодів від 10 000 до 50 000 годин, при активному використанні вони можуть служити більше 5 років.
У комплектацію входить дві лампи з контролером і інструкція по експлуатації російською та українською мовами.

Цоколи H
HB3
Головной свет
дальний свет
В комплекте
2 лампы
Цветовая температура
6000
Цвет свечения
белый
Мощность
20
Напряжение
12
Цоколи P
P20d
Цоколи цифры
9005
ПРЕИМУЩЕСТВА
светодиодные лампы нового поколения, увеличенная светоотдача, долгий срок службы
Охлаждение светодиодных ламп
радиатор стандартный
Поколения светодиодных ламп
7
Световой поток
2600
Количество светодиодов
2
Тип светодиодов
CREE
Количество контактов
2
Упаковка
картонная
Серия
G1.3
Страна производитель
Китай
Бренд
SHO-ME

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «SHO-ME» в категории «LED лампа»
Показать все модели