Нет в наличии
6297 грн.
Наличные:
6297 грн
Безнал:
7557 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

GPS навигатор Garmin Nuvi 2460

Модель с функцией голосового управления позволит пользователям управлять навигатором с помощью голосовых команд, так что они смогут не отвлекать глаза от дороги, а руки от руля. Совместимость с функцией Bluetooth позволит звонить и принимать телефонные звонки во время поездки.

Garmin Nuvi 2460 отличается 5-дюймовым экраном и возможностью воспроизведения названий улиц.

Основной особенностью устройства
Читать полностью


GPS навігатор Garmin Nuvi 2460

Модель з функцією голосового управління дозволить користувачам керувати навігатором з допомогою голосових команд, так що вони зможуть не відволікати очі від дороги, а руки від керма. Сумісність з функцією Bluetooth дозволить дзвонити і приймати телефонні дзвінки під час поїздки.

Garmin Nuvi 2460 відрізняється 5-дюймовим екраном і можливістю відтворення назв вулиць.


Основною особливістю пристрою є можливість відтворення назв вулиць, введення голосових команд і їх розпізнавання, а також підтримка гарнітури Bluetooth, що дозволяє робити дзвінки.

Для зручності прокладки маршруту використовується многомаршрутний планувальник, автоматично прораховує оптимальний маршрут руху. З функцією TrafficTrends ви будете повідомлені про вулицях з підвищеним навантаженням на трафік, і MyTrends - функцією передбачення оптимального маршруту. З даною підтримкою алгоритмів, названниеnuRoute, ви можете бути впевнені, що навігатор підкаже вам шлях. Автоматичне запам"ятовування оптимально обраного Вами маршруту, ви можете запам"ятовувати постійно використовувані маршрути в обранеЗнай шлях, щоб не спізнитися
Уникайте трафіку з Garmin Nuvi 2460 за допомогою інтегрованого FM-приймача трафіку. Отримуйте повідомлення про затримки трафіку і будівництво доріг на вашому маршруті. На екрані nüvi Ви бачите рух в деталях або обхід проблемної області. Не потрібно тепер вгадувати, в провулок ви повинні згорнути, щоб зробити вигідний поворот. Lane Assist з функцією поділу доріг направить вас на потрібну смугу для наближається повороту або виїзду, дозволивши уникнути помилок в незнайомих перехрестях - і дозволить Вам легко орієнтуватися. Функція полягає у фактичному обліку дорожніх знаків і переходів по маршруту уздовж зі стрілками, які вказують на потрібну смугу руху для навігації.


Бачити більше
Тепер легко побачити, куди ви їдете на Garmin Nuvi 2460 з 5 "(12,7 см) сенсорнимдісплеем. Подробнее подивитися на карті, напрями руху, фотографії і багато іншого в яскравих, насичених кольорах. З його великим дисплеєм, ви не пропустите нічого.


Плануй дорогу вперед
Garmin Nuvi 2460 включає в себе сучасні навігаційні функції, які стануть в нагоді Вам під час подорожей. При плануванні маршруту ви можете зберігати 10 маршрутів, указувати проміжні точки і переглянути схеми всіх поворотів на 2460 на великому екрані. Крім того, модель Nuvi 2460 автоматично сортує множинні пункти для одержання найбільш ефективного маршруту по групах. Навігатор фіксує Ваш електронних слід по точкам до 10000 пунктів, так що ви можете бачити, де ви були на карті.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Garmin» в категории «Навигатор»
Показать все модели