Нет в наличии
6481 грн.
Наличные:
6481 грн
Безнал:
7778 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

GPS навигатор Garmin Nuvi 2450

Garmin Nuvi 2450 оснащен большим 5-ти дюймовым экраном. Для упрощения ежедневного вождения, навигатор имеет многоточечный планировщик маршрута, который автоматически сортирует множество пунктов назначения в один эфективный маршрут. Включает в себя такие функции как lane assist с junction view - движение по полосам с реальным видом развязок/перекрестков, trafficTrends ™ - расчет маршрута с учетом истории движения, myTrends™ -
Читать полностьюGarmin Nuvi 2450 оснащений великим 5-ти дюймовим екраном і вимовляє наназванія вулиць. Для спрощення щоденного водіння, навігатор має багатоточковий планувальник маршруту, який автоматично сортує безліч пунктів призначення в один ефективний маршрут. Включає в себе такі функції як lane assist з junction view - рух по смугах з реальним виглядом розв"язок / перехресть, trafficTrends ™ - розрахунок маршруту з урахуванням історії руху, myTrends ™ - інтелектуальна маршрутизація, а також карту Україна НавЛюкс.

Випробуйте технологію nüRoute з trafficTrends і myTrends
Автонавігатор Nuvi 2450 включає в себе технологію nüRoute з trafficTrends, яка використовує історію руху і myTrends - інтелектуальна маршрутизація. З trafficTrends автонавігатор nuvi 2450 автоматично вивчає ситуацію на дорогах для поліпшення маршруту і більш точно пророкує час прибуття, в залежності від часу доби і дня тижня. Крім того, навігатор nuvi 2450 запам"ятовує постійні пункти призначення, і, використовуючи функцію myTrends ™, пророкує необхідну точку призначення без потреби активації маршруту. Навігатор забезпечує час прибуття та відповідну інформацію про трафік. Їздите ви на роботу і назад, або на які-небудь щотижневі заходи навігатор nuvi допоможе вам потрапити туди вчасно. Ніяке підписки або додаткової оплати не потрібно.

Виберіть потрібну смугу руху заздалегідь
Вам більше не потрібно вгадувати, в якій ряд перебудуватися перед наступним поворотом. Функція Lane Assist з «junction view» - реалістичним виглядом перехресть, підкаже Вам потрібну смугу руху перед наближається поворотом або виїздом з шосе .*

Побачити більше
Дуже просто побачити куди Ви прямуєте на великому 5-ти дюймовому (12,7 см) сенсорному екрані навігатора Nuvi 2450. Перегляд деталей карти, інструкції водіння, фотографій і т.д. яскравими квітами. З таким дисплеєм ви не пропустите жодної деталі.

Плануйте зараннее
GPS навігатор Nuvi 2450 включає в себе сучасні навігаційні функції, які стануть в нагоді вам під час подорожей. При плануванні маршруту ви можете зберегти до 100 маршрутів, визначити проміжні точки, переглянути схеми всіх поворотів на великому екрані Garmin Nuvi 2450. Крім того, навігатор автоматично сортує кілька місць призначення для одержання найбільш ефективного маршруту. Автонавігатор фіксує в свій подорожній журнал координати вашого пересування, до 10000 точок, таким чином ви можете побачити на карті де ви були раніше.

Отримуйте підказки від повороту до повороту
Nuvi 2450 має інтуїтивний інтерфейс, який привітає вас двома простими питаннями: «Куди?» І «Перегляд карти». Доторкнися кольорового екрану для зручного пошуку адрес і послуг, а також отримання голосових інструкцій від повороту до повороту. Під час навігації до пункту призначення пристрій буде оголошувати навіть назви вулиць .* А з навігацією від дверей до дверей, ви отримаєте найточніше прибуття. Пристрій поставляється з картою Україна НавЛюкс, що включають об"єкти POI, такі як магазини, ресторани, готелі, розважальні центри, паркування, заправки, банкомати, і т.д., а також обмеження швидкості для більшості головних доріг.

Вибирайте економічні маршрути
Nuvi 2450 збереже вам паливо і гроші з ecoRoute - зелена функція, яка обчислює найбільш економічний маршрут, відстежує витрата палива і багато іншого. З ecoRoute ви можете поставити пріоритет споруди маршруту з урахуванням економії палива. При виборі даного функції, Nuvi 2450 визначить чи є найбільш економічний маршрут, грунтуючись на швидкісному режимі і прискоренні автомобіля.

Прогуляйтеся по місту
З розширеними навігаційними можливостями для пішоходів, Nuvi 2450 - ідеальний супутник для пересувань по місту. Скачайте додаткові карти серії cityXplorer, які допоможуть вам побудувати маршрут з урахуванням громадського транспорту. Знайте куди йти, де зупинка автобуса, трамвая, станція метро або який-небудь інший транспорт і скільки часу буде потрібно, щоб туди дістатися. Карти cityXplorer доступні для деяких міст по всій Північної Америки і Європи. А з ціною не більше $ 9,99 у вас залишиться більше грошей для того, щоб витратити їх у великому місті.

Більше, ніж просто навігація
Навігація - це тільки початок. Функція "Де Я?" дозволяє знайти найближчі лікарні, ділянки міліції, заправки, адреси і перехрестя. Nuvi 2450 допоможе вам згадати де ви припаркували свій автомобіль, автоматично зберігши позицію в тому місці, де навігатор був знятий. Автонавігатор Garmin також сумісний з датчиком прийому інформації про пробки (купується окремо) і включає в себе інструменти для подорожей такі як просмоторщік зображень у форматі JPEG, конвертор валют і одиниць вимірювання і калькулятор. Фотонавігаціі дозволить вам завантажити картинки з Garmin Connect ™ Photos. Garmin Nuvi 2450 також включає в себе Garmin Lock ™ - протиугінна функція і сумісний з Garmin Garage ™, де ви можете безкоштовно завантажити додаткові іконки автомобілів і голоси. Використовуйте карти пам"яті microSD ™ для завантаження додаткової інформації.

* Доступно не на всіх перехрестях / розв"язках
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Garmin» в категории «Навигатор»
Показать все модели