Заканчивается
2791 грн.
Наличные:
2791 грн
Безнал:
3349 грн
Приватбанк:
2960 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

iCode 06 - Автосигнализация

iCODE 06 – автосигнализация без функции запуска двигателя предназначена для подключения на автомобилях, не оборудованных цифровыми шинами CAN, или там, где подключение к CAN-шинам малоэффективно. По сравнению с ранее выпускаемой моделью iCODE_07 Base в данной системе снижено энергопотребление брелока с ЖК-дисплеем, центрального блока и реализованы новые функциональные возможности: работа с силовым подкапотным
Читать полностью
Технічні параметри:

iCode 06 - Автосигналізація

iCODE 06 - автосигналізація без функції запуску двигуна призначена для підключення на автомобілях, не обладнаних цифровими шинами CAN, або там, де підключення до CAN-шинам малоефективно. У порівнянні з раніше випускається моделлю iCODE_07 Base в даній системі знижено енергоспоживання брелока з РК-дисплеєм, центрального блоку і реалізовані нові функціональні можливості: робота з силовим підкапотним модулем HM01 та програмування режимів роботи сигналізації і датчиків через комп'ютер.

Максимальний захист від електронного злому. «Діалоговий» принцип обміну командами управління між обома брелоками і системою разом з динамічним кодуванням та індивідуальними 128-бітними ключами шифрування для кожної системи робить будь-які спроби зчитування коду найостаннішими електронними «код-граббер» марними.

Далекобійний перешкодозахищений радіоканал зв'язку. Багатоканальний радіотракт з фазочастотной модуляцією забезпечує стабільну і надійну зв'язок з автомобілем в умовах сильних індустріальних шумів сучасних мегаполісів на відстанях до 2 км.

Постійний моніторинг каналу зв'язку з автомобілем. Контроль в режимі реального часу наявності та якості зв'язку з автомобілем з виведенням інформації на РК-дисплей брелока додадуть власникові автомобіля впевненості в тому, що система своєчасно просигналізує про будь спробах несанкціонованого впливу на автомобіль.

Дистанційний контроль за системою і автомобілем в режимі реального часу. Дистанційний контроль стану системи охорони з одночасною індикацією на РК-дисплеї брелока всіх запрограмованих режимів роботи системи, напруги бортової мережі автомобіля, температури двигуна, температури в салоні, поточного часу.
Максимально можлива кількість охоронних зон. 13 незалежних зон охорони автомобіля, включаючи вбудовані датчики: удару, руху, напруги бортової мережі автомобіля, відключення антенного модуля.

Щоденник історії подій. Пам'ять 8 останніх причин спрацювання сигналізації з виведенням інформації на РК-дисплей брелока.

Потужний набір протиугінних функцій і режимів. Режими: іммобілізатора, антіограбленія, двокрокового розблокування двигуна. Вбудована ланцюг блокування двигуна з програмованою логікою роботи і імітацією «непрацюючого» двигуна при спрацьовуванні режиму антіограбленія, Вбудований однопроводной кодований інтерфейс для спільної роботи з віддаленими цифровими реле блокування R350 / R450 і силовим підкапотним модулем iCODE HM01.

Багатоваріантне включення режиму охорони. Оперативне включення охорони брелоками с / без звукових сигналів підтвердження, з / без звукових сигналів тривоги при спрацьовуванні охоронних датчиків, з відключенням датчика удару і доп. датчика по рівнях, з працюючим двигуном, з активованим режимом турботаймера.

Унікальний заводський код екстреного управління системою. Унікальний для кожної системи 4-значний заводський секретний код екстреного управління системою, прихований від сторонніх очей під захисним шаром на мапі користувача, гарантує власнику автомобіля неможливість запису додаткових брелоків в пам'ять системи без його повідомлення.

Гнучкі канали управління зовнішніми пристроями. Два силових релейних каналу з струмовим навантаженням до 15 А і три слабкострумових каналу з допустимим навантаженням 300 мА кожен дозволять реалізувати будь-які задуми установників і максимально повно задовольнити запити автовласників.

Зручний інтерфейс користувача. Інтуїтивно зрозумілий набір команд управління зі звуковим підтвердженням набраної команди і максимально інформативний РК-дисплей з розбивкою по сегментам згідно функціоналу системи для зручного візуального сприйняття.

Простота інсталяції. З брелока вибирається необхідна чутливість вбудованих датчиків удару і руху, стан сервісних і програмованих функцій і режимів. Вся інформація про змінюваних параметрах в процесі програмування виводиться на РК-дисплей основного брелока. Для тих, кому подобається програмувати систему через комп'ютер, в систему вбудований інтерфейс підключення центрального блоку через шлейф антенного модуля до USB-порту комп'ютера. Крім традиційного варіанту підключення виходів на світло безпосередньо до світлових приладів автомобіля система дозволяє без використання CAN-інтерфейсу підключатися до штатної кнопці аварійного освітлення.

Тип
Двусторонние
Вид
автомобильные
Бренд
iCode

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  Андрей, 30.09.2016

  Хочу предостеречь от покупки этой модели. Датчик удара невозможно нормально настроить. 4 раза переделывали ее мне установщики, пока я уже не махнул рукой. Проблема в том, что легкое постукивание ногтем по стеклу над датчиком (дождь, град) - вызывает сирену. Даже если заглушить чувствительность до такой степени, что удары по колесам не приводят к сирене-все-равно во время сильного дождя вас будет радовать музыка на брелке. Я обратился в тех.поддержку. Там мне признались, что на их машинах тоже орет во время дождя. Что еще добавить? P.S. я ее себе меняю на шерифа или старлайна с диалогом.

  Юрий, 26.04.2016

  Помогите с выбором на Chevrolet Lacetti 2007г: iCode 06Base, Sheriff ZX-1095 PRO, Starline A63 или Ваш вариант? Спасибо

  Эксперт avtozvuk.ua

  лучше Starline A63

  Серегй, 16.02.2016

  Сигналка в общем не плохай есть много плюсов, на даный момент нашел 2 небольших минуса: 1 не удалось поставить реле на розрыв зажигания (в поставленом или снятом режиме охраны реле розомкнуто). 2 после включения зажигания и нажатия тормоза запираються двери, при выключении зажигания двери открываються, как опцыя пусть будет но не штатно как отключить еще не понял может и нельзя. Радует индикация покрытия сигнала, как в мобильного; Просмотр на брелку температуры салона и напругу бортсети. Значки на брелку лучше просматриваються под наклоном брелка мелоч но не приятно. При настройке датчика удара подумал что чувствительность датчика очень плохая - если кто столкнеться учтите что з чувствительностю все хорошо, после постановки на охрану нужно подождать гдето минуту а не сразу греть по колесам проверяя когда сработает, наверное разработчик посчитал что водитель может проверить двери и подергать потому около минуты по факту сигналка не сработает!

  Богдан Шосенко, 25.01.2016

  Айкод 06, при понижении температуры ниже минус 12, срабатывает датчик движения, снижение уровня чувствительности в любую сторону проблемы не решило.

 • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «iCode» в категории «Автосигнализация»
Показать все модели