Нет в наличии
3453 грн.
Наличные:
3453 грн
Безнал:
4144 грн
Приватбанк:
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

iCode 06 RS без сирен - Автосигнализация

iCODE_06RS – автосигнализация с функцией запуска двигателя, которая предназначена для установки на автомобили, не оборудованные цифровыми шинами CAN, или там, где подключение к CAN-шинам малоэффективно. По сравнению с ранее выпускаемой моделью iCODE_07RS Base в данной системе снижено энергопотребление брелока с ЖК-дисплеем, центрального блока, а также реализованы новые функциональные возможности:
Читать полностью
Технічні параметри:

iCode 06 RS без сирен - Автосигналізація

iCODE 06RS – автосигналізація з функцією запуску двигуна, що призначена для установки на автомобілі, які не обладнані цифровими шинами CAN, або там, де підключення до CAN-шин малоефективне. У порівнянні з раніше створеною моделлю iCODE_07RS Base в даній системі знижено енергоспоживання брелока з РК-дисплеєм, центрального блоку, а також реалізовані нові функціональні можливості: робота з силовим підкапотним модулем HM01, підключення "роз'єм в роз'єм" безключових обхідників iDataLink або Fortin, програмування режимів роботи сигналізації та датчиків через комп'ютер.

Максимальний захист від електронного зламування. Діалоговий принцип обміну командами керування між обома брелоками і системою разом з динамічним кодуванням та індивідуальними 128-бітними ключами шифрування для кожної системи. Це робить марними будь-які спроби зчитування коду найостаннішими електронними кодграберами.

Далекобійний перешкодозахищений радіоканал зв'язку. Багатоканальний радіотракт з фазочастотною модуляцією забезпечує стабільний і надійний зв'язок з автомобілем в умовах сильних індустріальних перешкод на відстані до 2 км.

Постійний моніторинг каналу зв'язку з автомобілем. Контроль в режимі реального часу наявності та якості зв'язку з автомобілем із виведенням інформації на РК-дисплей. Це дає власнику автомобіля впевненість в тому, що система своєчасно просигналізує про будь-які спроби несанкціонованого впливу на автомобіль.

Висока швидкість керування системою. Відгук системи на команди керування брелоків не перевищує часток секунди.

Дистанційний контроль за системою й автомобілем в режимі реального часу. Оперативний контроль стану системи охорони з одночасною індикацією на РК-дисплеї брелока всіх запрограмованих режимів роботи системи, напруги бортової мережі автомобіля, температури двигуна, температури в салоні, часу до моменту автоматичного запуску – зупинки двигуна, поточного часу.

Максимально можлива кількість охоронних зон. 13 незалежних зон охорони автомобіля, включаючи вбудовані датчики: удару, руху, відключення шлейфа антенного модуля, напруги бортової мережі.
Щоденник історії подій. Пам'ять 8 останніх причин спрацювання сигналізації з виведенням інформації на РК-дисплей брелока.

Потужний набір противикрадальних функцій і режимів. Режими: іммобілізатора, антипограбування, двокрокового розблокування двигуна. Вбудований ланцюг блокування двигуна із запрограмованою логікою роботи та імітацією непрацюючого двигуна при спрацьовуванні режиму антипограбування. Вбудований однопровідний кодований інтерфейс для спільної роботи з віддаленими цифровими реле блокування R350 / R450 і силовим підкапотним модулем iCODE HM01.

Багатоваріантне включення режиму охорони. Оперативне включення охорони брелоками з/без звукових сигналів підтвердження, з/без звукових сигналів тривоги при спрацьовуванні охоронних датчиків, з відключенням датчика удару і додаткового датчика за рівнями, з працюючим двигуном, з активованим режимом турботаймера.

Багатоваріантний та інформативний запуск/зупинка будь-якого двигуна з функцією діагностики. Можливість багатоваріантного дистанційного або автоматичного запуску/зупинки будь-якого двигуна незалежно від комплектації автомобіля. Всі алгоритми запуску/зупинки двигуна програмуються оперативно з брелока. Повна інформація про успішні або невдалі спроби запуску двигуна виводиться на РК-дисплей основного брелока. У процесі запуску та роботи двигуна система контролює різні датчики і в разі виникнення будь-яких проблем з двигуном автоматично зупинить його та проінформує про це власника.

Унікальний заводський код екстреного керування системою. Унікальний для кожної системи 4-значний заводський секретний код екстреного керування системою прихований від сторонніх очей під захисним шаром на карті користувача. Він гарантує власнику автомобіля неможливість запису додаткових брелоків в пам'ять системи без його відома.

Гнучкі канали керування зовнішніми пристроями. Два силових релейних канали зі струмовим навантаженням до 15 А і три слабкострумових канали з допустимим навантаженням 300 мА кожний дозволять реалізувати будь-які задуми установників і максимально повно задовольнити запити клієнта.

Зручний інтерфейс користувача. Зрозумілий набір команд керування зі звуковим підтвердженням набраної команди і максимально інформативний РК-дисплей з розбиванням на сегменти – згідно функціоналу системи для зручного візуального сприйняття.

Простота інсталяції. З брелока можна обрати необхідну чутливість вбудованих датчиків удару і руху, стан сервісних і запрограмованих функцій та режимів. Вся інформація про змінювані параметри в процесі програмування виводиться на РК-дисплей основного брелока. Для тих, кому подобається програмувати систему через комп'ютер, в систему вбудований інтерфейс підключення центрального блоку через шлейф антенного модуля до USB-порту комп'ютера. Крім традиційного варіанту підключення виходів на світло безпосередньо до світлових приладів автомобіля, система дозволяє підключатися до штатної кнопки аварійного освітлення без використання CAN-інтерфейсу.

Тип
Двусторонние
Вид
автомобильные
Бренд
iCode

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «iCode» в категории «Автосигнализация»
Показать все модели