Заканчивается
3331 грн.
Наличные:
3331 грн
Безнал:
3997 грн
Приватбанк:
3392 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

iCode 06 RS без сирен - Автосигнализация

Двусторонняя автомобильная сигнализация iCode 06 RS специализирована в целях подключения на транспортные средства, которые не оснащены CAN-шиной, либо когда подключение к CAN-шинам малодейственно. Имеет низкое энергопотребление основного брелока с обратной связью. Охранная система максимально защищена от взлома код-грабберами. Использует диалоговый принцип обмена командами управления меж двумя
Читать полностью
Технічні параметри:

iCode 06 RS без сирен - Автосигналізація

Двостороння автомобільна сигналізація iCode 06 RS спеціалізована з метою підключення на транспортні засоби, які не оснащені CAN-шиною, або коли підключення до CAN-шини малодієве. Має низьке енергоспоживання основного брелока зі зворотним зв'язком. Охоронна система максимально захищена від злому код-граббер. Використовує діалоговий принцип обміну командами управління між двома брелоками та сигналізацією спільно з динамічним кодом і індивідуальними 128-бітними ключами шифрування. Система має функцію автоматичного пуску двигуна, яка реалізовується на будь-яких двигунах незалежно від комплектації автомобіля.
Потужний радіоканал зв'язку забезпечує більшу дальність передачі сигналу - до 2000 метрів. Брелок з рідкокристалічним дисплеєм гарантує безперервний моніторинг стану машини. На екран виводиться вся необхідна інформація у вигляді іконок і піктограм. В результаті несанкціонованого впливу, брелок сповістить власника.
Автосигналізація обладнана вбудованими датчиками удару / руху. Кількість зон охорони: 13. Наявність можливість перегляду останніх восьми причин спрацювання охоронної системи.
Система має весь необхідний комплекс функцій для безпеки автомобіля: режими - іммобілізатора, Anti Hi-Jack, двуехтапне розблокування мотора. Інтегрований ланцюг блокування мотора з програмованої логікою роботи і імітацією «вимкненого» мотора при спрацьовуванні режиму Anti Hi-Jack, інтегрований однопровідний кодований інтерфейс з метою спільної роботи з віддаленими реле блокування R350 / R450 і підкапотним модулем iCODE HM01.
Охоронна система iCode 06 RS має унікальний заводський шифр з чотирьох значень для надзвичайного управління. Кількість додаткових виходів становить 5, два з них силові.

Тип
Двусторонние
Вид
автомобильные
GSM модуль
подключаемый
CAN модуль
нет
Тип сигнала
диалоговый
Дальность приема сигнала, м
900
Дальность передачи сигнала, м
2000
GPS модуль
подключаемый
Сирена в комплекте
нет
Корпус брелока
пластиковый
Дополнительно
турботаймер, автозапуск двигателя, встроенный датчик, подсветка дисплея брелока
Бренд
iCode

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «iCode» в категории «Автосигнализация»
Показать все модели