Заканчивается
146 грн.
Наличные:
146 грн
Безнал:
175 грн
286 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Lavita LA 510901- Ключ балонный

Балонный прямой ключ Lavita LA 510901 с воротком представляет собой инструмент для монтажа/демонтажа колесных резьбовых соединений грузовых автомобилей, автобусов и другой тяжелой техники. Данный ключ применятся при экстренной смене колеса, сезонной смене шин, а также контроле и подтягивании колесных креплений до необходимого уровня.
Конструкция ключа состоит из стержня круглого сечения, на обоих
Читать полностью
Технічні параметри:

Lavita LA 510901 - Ключ балонний

Балонний прямий ключ Lavita LA 510901 з воротком являє собою інструмент для монтажу / демонтажу колісних різьбових з'єднань вантажних автомобілів, автобусів та іншої важкої техніки. Даний ключ застосовується при екстреній зміні колеса, сезонній зміні шин, а також контролі і підтягуванні колісних кріплень до необхідного рівня.
Конструкція ключа складається з стержня круглого перетину, на обох кінцях якого розташовані незнімні торцеві головки з шестигранним профілем. Кожна головка оснащена наскрізними отворами, які дозволяють застосовувати довгі стрижні для збільшення важеля сили (стрижень входить в комплект).
Головки інструменту мають міцні товсті стінки, здатні витримати високі навантаження. Шестигранний профіль головок створює найбільш сприятливі умови для передачі великого крутного моменту на різьбове з'єднання. Головка контактує з кріпильним елементом не по кутах, а по всьому периметру, рівномірно розподіляючи навантаження і забезпечуючи ефективний демонтаж навіть прикипілих гайок.
Даний ключ універсальний і може застосовуватися не тільки для роботи з колісними, а й з іншими кріпленнями відповідного розміру.
Матеріалом для виготовлення послужила високоміцна сталь, яка забезпечує інструменту стійкість до навантажень, зносу і деформації.
Особливості:
- довжина ключа - 395 мм
- довжина воротка - 395 мм

Тип
Балонный ключ
Форма
I-образные
Размер
30, 27
Профиль
6 граней
Особенности конструкции
с воротком
Бренд
Lavita

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Lavita» в категории «Балонный ключ»
Показать все модели