Заканчивается
25 грн.
Наличные:
25 грн
Безнал:
30 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

LAVITA 511210 - Ключ торцевой

Гаечный ключ LAVITA 511210 принадлежит к типу торцевых ключей и предназначен для работы с резьбовыми элементами, имеющими внешний шестигранный профиль, такими как болты и гайки.
Сфера применения торцевого ключа очень широка, он востребован начиная с автомобильного ремонта и заканчивая укладкой рельс. Торцевой ключ особенно актуален при установке и снятии автомобильных колес, так как позволяет работать с
Читать полностью
Технічні параметри:

LAVITA 511210 - Ключ торцевий

Гайковий ключ LAVITA 511210 належить до типу торцевих ключів і призначений для роботи з різьбовими елементами, що мають зовнішній шестигранний профіль, такими як болти і гайки.
Сфера застосування торцевого ключа дуже широка, він затребуваний починаючи з автомобільного ремонту і закінчуючи укладанням рейок. Торцевий ключ особливо актуальний при установці і знятті автомобільних коліс, так як дозволяє працювати з кріпленнями в поглибленнях.
Конструкція даного ключа кутова або L-подібна з шестигранними отворами на торцях. Такий ключ являє собою класичну форму важеля, завдяки якій, можна працювати навіть з сильно затягнутими або заіржавілими болтами і гайками. Перевага даного ключа перед торцевою голівкою полягає в тому, що ключ дозволяє працювати в обмеженому просторі і діставати кріпильні елементи, не використовуючи подовжувачі. Отвір на зовнішній частині згину ключа є продовженням головки і дозволяє монтувати / демонтувати кріплення на довгих шпильках.
Головка з шестигранним профілем забезпечує велику площу контакту з нарізним елементом, завдяки чому, навантаження рівномірно розподіляється по поверхні контакту і знижується ризик пошкодити кріплення при великому зусиллі.
Ключ виготовлений з високоміцної сталі, яка характеризується високою твердістю, стійкістю до пошкоджень, деформації, а також зносу. Хромове покриття захищає ключ від появи корозії.

Тип
Торцевой ключ
Форма
L-образные
Размер
10
Профиль
6 граней
Бренд
Lavita

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Lavita» в категории «Балонный ключ»
Показать все модели