Автомобильный аккумулятор Feon 6CT-100 АзЕ Calcium


Заканчивается
2184 грн.
Наличные:
2184 грн
Безнал:
2621 грн
Приватбанк:
1784 грн.
Цена действительна при сдаче старого аккумулятора аналогичной ёмкости в магазинах сети или при доставке курьером по Киеву, 1ач = 4грн.
При сдаче старой АКБ
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Feon 6CT-100 АзЕ - аккумулятор автомобильный

Аккумуляторы Feon - это совершенно новая серия, разработанная не только как новая эксклюзивная торговая марка, а и как сочетание всего наработанного опыта в производстве за всю историю существования Днепропетровского завода Иста и внедрения современных технологий, ничем не уступающих импортным аккумуляторам.

Для производства аккумуляторных батарей Feon на заводе Иста используется самая
Читать полностью
Технічні параметри:

Feon 6CT-100 АзЕ - акумулятор автомобільний

Акумулятори Feon - це абсолютно нова серія, розроблена не тільки як нова ексклюзивна торгова марка, а і як поєднання всього напрацьованого досвіду у виробництві за всю історію існування Дніпропетровського заводу Іста і впровадження сучасних технологій, що нічим не поступаються імпортним акумуляторам.

Для виробництва акумуляторних батарей Feon на заводі Іста використовується сама передова технологія «Кальцій-кальцій».

Відмінність технології полягає в тому, що в якості добавки в пластини використовується кальцій.
Відомо, що найкращий акумулятор з погляду ефективності роботи - це акумулятор з пластинами з чистого свинцю. Але свинець - м'який метал. Тому для підвищення міцності в нього вносять різні добавки такі як: сурма - до 2%, селен - до 0,02% і кальцій - до 0,1%
Як видно, кальцію додається набагато менше інших добавок, тому свинець залишається максимально чистим. Таким чином, зберігається максимальна ефективність роботи акумулятора.

Основною перевагою технології є поєднання високих технічних характеристик акумулятора і необхідності мінімального обслуговування.

При виробництві батарей за технологіэю "Кальцій-Кальцій" решітки пластини не відливаються, а прокочуються. У підсумку це дозволяє забезпечити більш високу струмозбираючу здатність електродів, а також підвищити їх стійкість до корозії. Термін служби батарей за такою технологією збільшується в 1,5 рази в порівнянні з акумуляторами, виготовленими за традиційною технологією.

Технологія "Кальцій-Кальцій" в акумуляторі Feon дозволяє автоматизувати нанесення на електроди високопористої активної маси, а також забезпечити стабільність її товщини, що особливо важливо для негативних пластин. В результаті збільшується пускова потужність акумулятора при негативних температурах до -40°С.

Склад сплавів, що використовуються при виробництві кальцієвих батарей, забезпечує властивість «самовідключення», тобто акумулятор не піддається перезаряду. При досягненні ємності 95-97% батарея переходить на режим «плавного дозаряда»

Час саморозряду у кальцієвих батарей в 3 рази більше, ніж у вмістом сурми.

Ефект мінімального википання води в кальцієвих акумуляторах переводить їх у категорію малообслуговуваних. На практиці при справній системі зарядки і за умови правильної експлуатації, робочий рівень електроліту зберігається в акумуляторі як мінімум протягом 3 років.

Крім всіх переваг акумуляторів Feon, важливих в експлуатації, є ще важливий факт - заміна сурми, шкідливого для людини хімічного елемента на абсолютно нешкідливий кальцій, дозволила зробити акумуляторне виробництво екологічно чистим і нешкідливим.

Плюсовая клемма
+ справа
Исполнение корпуса
европеец
Емкость
100 (Ач)
Пусковой ток
760 (А)
Тип электролита
кислотный
Клеммы
стандартные
Степень обслуживаемости
необслуживаемые
Тип крепления
нижнее
Длина
352 (мм)
Ширина
175 (мм)
Высота
190 (мм)
Страна производитель
Украина

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Feon» в категории «Автомобильный аккумулятор»
Показать все модели