Автомобильный аккумулятор Feon 6СТ-50 АзЕ Calcium


Есть в наличии
1050 грн.
Наличные:
1050 грн
Безнал:
1260 грн
Кредит ПУМБ:
Купить
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Наличие:
Склад
Українською
Технические параметры:

Feon 6СТ-50 АзЕ A1 - аккумулятор автомобильный

Аккумуляторы Feon - это совершенно новая серия, разработанная не только как новая эксклюзивная торговая марка, а и как сочетание всего наработанного опыта в производстве за всю историю существования Днепропетровского завода Иста и внедрения современных технологий, ничем не уступающих импортным аккумуляторам.

Для производства аккумуляторных батарей Feon на заводе Иста используется
Читать полностью
Технічні параметри:

Feon 6СТ-50 АзЕ A1 - акумулятор автомобільний

Акумулятори Feon - це абсолютно нова серія, розроблена не тільки як нова ексклюзивна торгова марка, а і як поєднання всього напрацьованого досвіду у виробництві за всю історію існування Дніпропетровського заводу Іста і впровадження сучасних технологій, що нічим не поступаються імпортним акумуляторам.

Для виробництва акумуляторних батарей Feon на заводі Іста використовується сама передова технологія «Кальцій-кальцій».

Відмінність технології полягає в тому, що в якості добавки в пластини використовується кальцій.
Відомо, що найкращий акумулятор з погляду ефективності роботи - це акумулятор з пластинами з чистого свинцю. Але свинець - м'який метал. Тому для підвищення міцності в нього вносять різні добавки такі як: сурма - до 2%, селен - до 0,02% і кальцій - до 0,1%
Як видно, кальцію додається набагато менше інших добавок, тому свинець залишається максимально чистим. Таким чином, зберігається максимальна ефективність роботи акумулятора.

Основною перевагою технології є поєднання високих технічних характеристик акумулятора і необхідності мінімального обслуговування.

При виробництві батарей за технологіэю "Кальцій-Кальцій" решітки пластини не відливаються, а прокочуються. У підсумку це дозволяє забезпечити більш високу струмозбираючу здатність електродів, а також підвищити їх стійкість до корозії. Термін служби батарей за такою технологією збільшується в 1,5 рази в порівнянні з акумуляторами, виготовленими за традиційною технологією.

Технологія "Кальцій-Кальцій" в акумуляторі Feon дозволяє автоматизувати нанесення на електроди високопористої активної маси, а також забезпечити стабільність її товщини, що особливо важливо для негативних пластин. В результаті збільшується пускова потужність акумулятора при негативних температурах до -40°С.

Склад сплавів, що використовуються при виробництві кальцієвих батарей, забезпечує властивість «самовідключення», тобто акумулятор не піддається перезаряду. При досягненні ємності 95-97% батарея переходить на режим «плавного дозаряда»

Час саморозряду у кальцієвих батарей в 3 рази більше, ніж у вмістом сурми.

Ефект мінімального википання води в кальцієвих акумуляторах переводить їх у категорію малообслуговуваних. На практиці при справній системі зарядки і за умови правильної експлуатації, робочий рівень електроліту зберігається в акумуляторі як мінімум протягом 3 років.

Крім всіх переваг акумуляторів Feon, важливих в експлуатації, є ще важливий факт - заміна сурми, шкідливого для людини хімічного елемента на абсолютно нешкідливий кальцій, дозволила зробити акумуляторне виробництво екологічно чистим і нешкідливим.

Плюсовая клемма
+ справа
Исполнение корпуса
Европеец
Емкость
50 (Ач)
Пусковой ток
420 (А)
Тип электролита
Кислотный
Клеммы
Стандартные
Степень обслуживаемости
Необслуживаемые
Тип крепления
Нижнее
Длина
205 (мм)
Ширина
175 (мм)
Высота
190 (мм)
Днищевое крепление
есть
Страна производитель
Украина

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

    Подскажите, какая дата производства ?

    Дмитрий, 02.09.2016

    февраль 2016

    Ответ специалиста

Другие модели марки «Feon» в категории «Автомобильный аккумулятор»
Показать все модели