Автомобильный аккумулятор Feon 6СТ-50 АзЕ Calcium


Заканчивается
1070 грн.
Наличные:
1070 грн
Безнал:
1284 грн
Приватбанк:
870 грн.
Цена действительна при сдаче старого аккумулятора аналогичной ёмкости в магазинах сети или при доставке курьером по Киеву, 1ач = 4грн.
При сдаче старой АКБ
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Feon 6СТ-50 АзЕ A1 - аккумулятор автомобильный

Аккумуляторы Feon - это совершенно новая серия, разработанная не только как новая эксклюзивная торговая марка, а и как сочетание всего наработанного опыта в производстве за всю историю существования Днепропетровского завода Иста и внедрения современных технологий, ничем не уступающих импортным аккумуляторам.

Для производства аккумуляторных батарей Feon на заводе Иста используется
Читать полностью
Технічні параметри:

Feon 6СТ-50 АзЕ A1 - акумулятор автомобільний

Акумулятори Feon - це абсолютно нова серія, розроблена не тільки як нова ексклюзивна торгова марка, а і як поєднання всього напрацьованого досвіду у виробництві за всю історію існування Дніпропетровського заводу Іста і впровадження сучасних технологій, що нічим не поступаються імпортним акумуляторам.

Для виробництва акумуляторних батарей Feon на заводі Іста використовується сама передова технологія «Кальцій-кальцій».

Відмінність технології полягає в тому, що в якості добавки в пластини використовується кальцій.
Відомо, що найкращий акумулятор з погляду ефективності роботи - це акумулятор з пластинами з чистого свинцю. Але свинець - м'який метал. Тому для підвищення міцності в нього вносять різні добавки такі як: сурма - до 2%, селен - до 0,02% і кальцій - до 0,1%
Як видно, кальцію додається набагато менше інших добавок, тому свинець залишається максимально чистим. Таким чином, зберігається максимальна ефективність роботи акумулятора.

Основною перевагою технології є поєднання високих технічних характеристик акумулятора і необхідності мінімального обслуговування.

При виробництві батарей за технологіэю "Кальцій-Кальцій" решітки пластини не відливаються, а прокочуються. У підсумку це дозволяє забезпечити більш високу струмозбираючу здатність електродів, а також підвищити їх стійкість до корозії. Термін служби батарей за такою технологією збільшується в 1,5 рази в порівнянні з акумуляторами, виготовленими за традиційною технологією.

Технологія "Кальцій-Кальцій" в акумуляторі Feon дозволяє автоматизувати нанесення на електроди високопористої активної маси, а також забезпечити стабільність її товщини, що особливо важливо для негативних пластин. В результаті збільшується пускова потужність акумулятора при негативних температурах до -40°С.

Склад сплавів, що використовуються при виробництві кальцієвих батарей, забезпечує властивість «самовідключення», тобто акумулятор не піддається перезаряду. При досягненні ємності 95-97% батарея переходить на режим «плавного дозаряда»

Час саморозряду у кальцієвих батарей в 3 рази більше, ніж у вмістом сурми.

Ефект мінімального википання води в кальцієвих акумуляторах переводить їх у категорію малообслуговуваних. На практиці при справній системі зарядки і за умови правильної експлуатації, робочий рівень електроліту зберігається в акумуляторі як мінімум протягом 3 років.

Крім всіх переваг акумуляторів Feon, важливих в експлуатації, є ще важливий факт - заміна сурми, шкідливого для людини хімічного елемента на абсолютно нешкідливий кальцій, дозволила зробити акумуляторне виробництво екологічно чистим і нешкідливим.

Емкость
50
Страна производитель
Украина
Степень обслуживаемости
необслуживаемые
Тип электролита
кислотный
Плюсовая клемма
+ справа
Пусковой ток
420
Тип крепления
нижнее
Исполнение корпуса
европеец
Клеммы
стандартные
Ширина
175
Длина
205
Высота
190
Бренд
Feon

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
    Дмитрий, 02.09.2016

    Подскажите, какая дата производства ?

    Эксперт avtozvuk.ua

    февраль 2016

  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Feon» в категории «Автомобильный аккумулятор»
Показать все модели