Нет в наличии
8550 грн.
Наличные:
8550 грн
Безнал:
10261 грн
Приватбанк:
9165 грн.
Гарантия
36 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Pandora NAV-05 - противоугонно-поисковый навигационный комплекс

Особенности:
- встроенный иммобилайзер
- 2 брелка-метки в комплекте
- GPS маяк
- рабочая частота 2,4 ГГц
- онлайн сервис

Данное устройство предназначено для предотвращения попыток угона авто, мото и спецтехники, захвата при разбойном нападении, определения точного местоположения транспортного средства и передачи актуальных координат на удаленный
Читать полностью
Технічні параметри:

Pandora NAV-05 - протиугінно-пошуковий навігаційний комплекс

Особливості:
- вбудований іммобілайзер
- 2 брелоки-мітки в комплекті
- GPS маяк
- робоча частота 2,4 ГГц
- онлайн сервіс

Цей пристрій призначений для запобігання спробам викрадення авто, мото- та спецтехніки, захоплення при розбійному нападі, визначення точного місця розташування транспортного засобу та передачі актуальних координат на віддалений інтернет-сервіс pro.p-on.ru з відображенням треку переміщення транспорту.

Pandora NAV-05 - універсальний виріб, яке виконує відразу кілька дуже важливих функцій:
Режим автономного маяка. У даному режимі Pandora NAV-05 більшу частину часу перебуває в стані «сну», а при настанні часу запрограмованого сеансу зв'язку, пристрій включає GSM-модем і відправляє інформаційне повідомлення з координатами і довідковою інформацією про свій стан. Крім того, якщо при настанні часу сеансу зв'язку власник відправляв SMS-команди, пристрій забезпечить виконання цих команд. При настанні часу сеансу зв'язку Pandora NAV-05 залишає включеним GSM-модем на кілька хвилин, чекаючи додаткових SMS-команд або прямого дзвінка від власника системи. При цьому Pandora NAV-04 має багаті можливості з налаштування: можна вибрати тип сповіщення (SMS або відправка події по каналу GPRS на інтернет-сервіс pro.p-on.ru, або просто відкриття сеансу зв'язку), спосіб визначення координат (GPS/ГЛОНАСС або LBS), його періодичність, а також додаткові умови (спрацьовування вбудованих і додаткових датчиків).

Режим трекінгу. Pandora NAV-05 автоматично за рівнем зовнішнього живлення визначає запущений двигун і здійснює фіксацію і відправку на інтернет-сервіс історії переміщень автомобіля з фірмовою «пандоровскою» якістю промальовування треку, недоступною для виробів конкурентів.
Охорона і захист від викрадення. Pandora NAV-05 оснащений новітнім економічний і потужним радіотрактом на 2,4 GHz, що поєднує легендарну надійність законодавців мод ринку - наших иммобилайзеров Pandect і апаратну реалізацію на інтегральних рішеннях розробки кінця 2014 року, що гарантують найвищу економічність і надійність реально-багатоканального зв'язку. Точно такий же протокол використовується в старшій моделі серії Pandora 5000 PRO, Pandora 3970 PRO. Модель комплектується двома компактними радіомітками IS-850 з часом роботи елемента живлення до 1 року і компактним радіореле RR102, з інтегрованим датчиком руху. Якщо мітки не розпізнано, система заблокує роботу двигуна усіма радіокерованими реле, запрограмованими в пам'яті. Блокування двигуна здійснюється тільки у разі реєстрації датчиком руху радіореле переміщення транспортного засобу.
Pandora NAV-05 має спеціальний режим охорони, якого немає в інших автономних маяках - як тільки власник йде з радіоміткою, пристрій включає в спеціальному режимі вбудований 3d акселерометр і відстежує охоронні зони «сильний удар», «рух», «нахил» «зникнення живлення», і працює з додатковим бездротовим датчиком Pandora DMS-100 в повнофункціональному режимі. Тобто, на відміну від простих маяків, які тільки за запитом та по будильнику дають координату, Pandora NAV-05 реально охороняє автомобіль і повідомить власникові про впливи на нього СМС-повідомленням.
При цьому система надзвичайно проста в монтажі і налаштуванні - для повнофункціональної роботи необхідно підключити лише два дроти зовнішнього живлення блоку і радіореле, причому одна з типових схем підключення має на увазі повністю автономну роботу Pandora NAV-05 в режимі «охорона». А це означає, що на мото-, водної техніці, а також будь-якій техніці з сезонною експлуатацією, система не витратить жодного зайвого міліампера ємності акумуляторної батареї!

Тип
GPS маяк
Бренд
Pandora

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Pandora» в категории «Модуль CAN, GSM, GPS»
Показать все модели