Блок розжига Mitsumi Storm Slim DC 35W 9-16V AMP


Нет в наличии
124 грн.
Наличные:
124 грн
Безнал:
155 грн
164 грн.
Гарантия
6 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Mitsumi Storm Slim DC 35W 9-16V AMP - блок розжига
Блок розжига Storm Slim DC 35W 9-16V AMP, это универсальный компонент для ксеноновых или би-ксеноновых ламп, который подходит к любой марки легковых автомобилей. Один из главных плюсов, является его компактный размер, он не займет много места под капотом и облегчит установку. Блоки Slim - нового поколения, у них переход от стадии поджога, до стадии накала и свечения происходит гораздо
Читать полностью
Технічні параметри:

Mitsumi Storm Slim DC 35W 9-16V AMP - блок розпалу
Блок розпалювання Storm Slim DC 35W 9-16V AMP, це універсальний компонент для ксенонових або бі-ксенонових ламп, який підходить до будь-якої марки легкових автомобілів. Один з головних плюсів, є його компактний розмір, він не займе багато місця під капотом і полегшить установку. Блоки Slim - нового покоління, у них перехід від стадії підпалу, до стадії напруження і світіння відбувається набагато плавніше, що головним чином збільшує строк експлуатації лапочек на 30%, а так само повне цифрове управління. Принцип роботи, даної моделі, по системі DC (постійний струм), він сприяє моментальному розпалювання ксенонових ламп. При нормальному режимі роботи відсутнє мерехтіння на лампах. Роз'єм AMP, відрізняється «гармошкою» жовтого кольору, найчастіше використовують китайські виробники.
Для безпечного використання блок розпалу захищений від короткого замикання, зворотної полярності і від підключення без ламп. Температурні режими роботи від -40 ° C до +105 ° C. Споживана потужність 35 Вт. Діапазон вхідної напруги від 9 В до 16 В. Максимальна сила струму при запуску - 6.5 А. Термін служби більше 3000 годин.
У комплект входить один блок розпалу й проводами підключення. Гарантія від виробника шість місяців.

Вид
ксенон
Тип блока розжига
узкий
Мощность блока розжига
35 (Вт)
Напряжение
12 (В)
Can-Bus
без обманки
Тип разъема
AMP
Страна производитель
Китай

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

  Купил блок, установил, все работает. Виполнен довольно качественно, сам по себе довольно тяжелый, похоже что корпус алюминиевый, разъемы без дефектов. Поставил вместо китайского с Алиэкспрес. Порадовала цена, опять же с Китая заказать дороже выйдет. На сколько этого хватит, посмотрим.

  Артем, 22.01.2018

  Добрый день подскажите пожалуйста Mitsumi Storm Slim тип А AMP DC Xenon - блок розжига подходит на Ксеноновые лампы SOLAR H3 5000K 85V PK22s 1350

  Александр, 26.12.2016

  не подойдет

  Ответ специалиста

  У меня перегорел такой Ксенон SHO-ME Light Pro (Slim) SM 35W LP P блок, я могу заменить его этим?

  Дмитрий, 13.11.2016

  не подойдет

  Ответ специалиста

Другие модели марки «Mitsumi» в категории «Блок розжига»
Показать все модели