Нет в наличии
70 грн.
Наличные:
70 грн
Безнал:
84 грн
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Mitsumi черный 20мм (S20)+ кабель удлинитель (00499) - датчик к парктронику

Эффект работы парковочного радара во многом находится в зависимости от того какие датчики (сенсоры) в каком количестве к нему подсоединены, как они откалиброваны и в каком месте размещены. Датчики отвечают за выявление преград. Как правило, они устанавливаются на бамперах машины, а определение преграды и дистанции до него осуществляется с поддержкой эффекта
Читать полностью
Технічні параметри:

Mitsumi чорний 20мм (S20)+ кабель подовжувач (00499) - датчик до парктроніка

Ефект роботи паркувального радара багато в чому залежить від того які датчики (сенсори) та в якій кількості до нього приєднані, як вони відкалібровані і де розташовані. Датчики відповідають за виявлення перешкод. Як правило, вони встановлюються на бамперах машини, а визначення перешкоди та дистанції до нього здійснюється з підтримкою ефекту віддзеркалення ультразвукових хвиль.
Паркувальні радари виникли на ринку авто аксесуарів порівняно недавно, проте сподобалися своєю ефективністю роботи і простотою експлуатації. Принцип роботи пов'язаний із застосуванням спеціалізованих датчиків, які сповіщають водія щодо наявності або відсутності різних перешкод на проїзній частині.
Датчики розміщуються в вертикальному положенні щодо землі і на відстані не менше 50 см. Для конструкції врізних датчиків парковки в бампері просвердлюють отвори відповідного діаметру 20 мм. Врізні датчики парктроников більш поширені, так як після фарбування в тон бампера практично не змінюють зовнішній вигляд машини.
Як правило, на машині встановлюється не один датчик паркувального радара, а від 2-ох до 8 одиниць. Наявність не 1-го, а декількох діючих датчиків дає можливість системі визначати не тільки дистанцію, а й чітке розміщення перепони щодо до авто.

Кабель подовжувач в комплекті.

Тип
Датчик
Диаметр датчика
20
Цвет датчика
черный
Бренд
Mitsumi

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Mitsumi» в категории «Аксессуары раздела парковочные системы »
Показать все модели