Есть в наличии (1-2 дня)
198 грн.
Наличные:
198 грн
Безнал:
238 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

YATO YT-1941 - Плоскогубцы универсальные

Пассатижи комбинированные YT-1941 от известного европейского бренда YATO. Страна происхождения – Польша. Компания уже более 50 лет поставляет на европейский рынок качественный ручной инструмент. Зарекомендовала себя как производитель первоклассной продукции. Имеет множество дочерних брендов и один из наиболее развивающихся в инструментальном сегменте.
Пассатижи это многофункциональный
Читать полностью
Технічні параметри:

YATO YT-1941 - Плоскогубці універсальні

Пасатижі комбіновані YT-1941 від відомого європейського бренду YATO. Країна походження - Польща. Компанія вже більше 50 років постачає на європейський ринок якісний ручний інструмент. Зарекомендувала себе як виробник першокласної продукції. Має безліч дочірніх брендів і одна з найдинамічніших в інструментальному сегменті.
Пасатижі це багатофункціональний інструмент електрика, зварювальника, теслі, монтажника, телемайстра, автослюсаря. Крім професійного використання застосовується в побуті. Складається з двох рукоятей, закріплених за допомогою шарнірного механізму. Губки формують робочий простір. Усередині губок, ближче до носика, розташована ділянка з насічками. Використовується для захоплення і утримання невеликих металевих деталей, згинання дроту, металевих листів. Округле заглиблення в першу чергу призначена для роботи з більш об'ємними деталями. Найкращим чином справляється з предметами, які мають круглий профіль (трубки, шлангочкі, товста дріт). Завдяки великій площині дотику і великим зубцям добре передає зусилля, що докладаються на деталь, не деформуючи її. Ріжучі кромки підходять для розрізання дроту, металевих прутків середньої твердості, ділення проводів і зняття з них ізоляційного шару. Довгі рукояті створюють значний ефект важеля, завдяки чому виконувати роботу стає простіше. Точний шарнірний механізм дає можливість проводити маніпуляції однією рукою, що значно збільшує швидкість роботи.
Виготовляється YT-1941 з інструментальної сталі. Матеріал має гарну міцність, стійкий до згубного впливу вологи, надійний і довговічний.
Рукояті виготовляються з двокомпонентного матеріалу. Забезпечують зручний хват і не ковзають в процесі роботи.
Довжина інструмента - 180 мм. Вага - 318 грам.

Длина
180
Тип
Пассатижи
Бренд
YATO

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «YATO» в категории «Пассатижи»
Показать все модели