Нет в наличии
2269 грн.
Наличные:
2269 грн
Безнал:
2723 грн
Приватбанк:
2564 грн.
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Mitsumi DMD 1000W 12volt- 220volt- Инвертор

Тип рабочей величины: Мощность
Номинальная мощность: 1000.0 (Вт)
Номинальное входное напряжение: 12 В

Инвертор (DC/AC converter) — устройство для преобразования постоянного в переменный ток. с изменением величины частоты и/или напряжения. Обычно представляет собой генератор периодического напряжения, по форме приближённого к синусоиде, или дискретного сигнала.
Читать полностью
Технічні параметри:

Mitsumi DMD 1000W 12volt - 220volt- Інвертор

Тип робочої величини: Потужність
Номінальна потужність: 1000.0 (Вт)
Номінальна вхідна напруга: 12 В

Інвертор (DC / AC converter) - пристрій для перетворення постійного на змінний струм. зі зміною величини частоти та / або напруги. Зазвичай являє собою генератор періодичного напруги, за формою наближеного до синусоїди, або дискретного сигналу.

Інвертори мають модифіковану синусоїду.

Ці інвертори використовувати треба з обережністю. Їх можна експлуатувати тоді, коли серед споживачів немає приладів з трансформаторними входами, електродвигуни та інші пристрої, що представляють індуктивний характер навантаження. Чим це загрожує? Загрожує це передчасним виходом з ладу ваших побутових приладів, тому при живленні їх несинусоидального струмом відбувається, в кращому випадку, втрата потужності, а в гіршому перегрів. З електронними приладами, що відстежують якість напруги, це може призвести до відмов.

Інвертори напруги із ступінчастим формою кривої вихідної напруги

Принцип побудови такого інвертора полягає в тому, що за допомогою попереднього високочастотного перетворення формуються однополярні ступінчасті криві напруги, що наближаються за формою до однополярної синусоидальной кривої з періодом, рівним половині періоду зміни вихідної напруги інвертора. Потім за допомогою, як правило, мостового інвертора однополярні ступінчасті криві напруги перетворяться в різнополярних криву вихідної напруги інвертора.

Тип
Инверторы
Бренд
Mitsumi

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Mitsumi» в категории «Инвертор»
Показать все модели