Заканчивается
6440 грн.
Наличные:
6440 грн
Безнал:
7728 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
60 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

CTEK M100- Зарядное устройство

CTEK M100 - отличное зарядное устройство для морского транспорта, обеспечивающее надлежащий уход для батарей малых и средних катеров мощностью 12В. CTEK M100 представляет собой полностью автоматизированное зарядное устройство, которое может служить и в качестве зарядки, и как источник питания. Устройство подает ток 7А и идеально подходит для аккумуляторных батарей емкостью 14-150Ач (до 225Ач в режиме
Читать полностью
Технічні параметри:

CTEK M100 - Зарядний пристрій

CTEK M100 - відмінний зарядний пристрій для морського транспорту, що забезпечує належний догляд для батарей малих і середніх катерів потужністю 12В. CTEK M100 являє собою повністю автоматизований зарядний пристрій, який може служити і як зарядка, і як джерело живлення. Пристрій подає струм 7А і ідеально підходить для акумуляторних батарей ємністю 14-150Ач (до 225Ач в режимі профілактичної зарядки).

ЗУ СТЕК M100 аналізує здатність батареї отримувати і утримувати заряд, усуває сульфатацию, забезпечує ефективну підзарядку і автоматично перемикається в режим підтримки заряду, якщо акумулятор повністю заряджений.

Запатентована 8-етапна програма тестує стан батареї, а потім відновлює, заряджає і підтримує максимальну ефективність і термін служби акумуляторної батареї.

Функція RECOND (Відновлення) повертає працездатність батарей з розшаруванням електроліту і після глибокої розрядки, що цілком може статися після довгого плавання.

Режим AGM забезпечує оптимальну зарядку батарей AGM типу, для яких потрібна більш високу напругу.

Також в пристрої передбачений спеціальний режим Supply, що забезпечує подачу живлення, у випадку, якщо необхідно від'єднати пристрій без втрати важливих налаштувань.

ЗУ СТЕК М100 повністю сумісно з електронікою катерів і гарантує максимальну безпеку заряду: не іскрить, захищене від помилкової переполюсовки і короткого замикання.Вологозахищеність по стандарту IP65.

Напряжение заряжаемого аккумулятора
12В
Емкость аккумулятора
150
Тип заряжаемого аккумулятора
Кислотный, AGM
Ток заряда
7
Индикация заряда
Светодиодная
Высота
48
Ширина
89
Длина
191
Вес
0.8
Производство
Швеция
Подключение к батарее
Крокодилы
Температура эксплуатации
-20/+50
Функции и оснащение
Интеллектуальная зарядка, Десульфатация (восстановление) , Хранение с подзарядкой
Бренд
CTEK

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «CTEK» в категории «Зарядное для аккумуляторов»
Показать все модели