Есть в наличии (1-2 дня)
4455 грн.
Наличные:
4455 грн
Безнал:
5346 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Ground Zero GZRW 10D2- Сабвуфер
Это сабвуферный динамик от компании Ground Zero, который отвечает за воспроизведения низких частот,c отличными характеристиками, которые позволяют добиться мощного, сочного и чистого звучания музыки, и с высоким качеством сборки. Как правило устанавливаются в штатные места в двери автомобиля или в заднюю полку. Подключаются как к магнитоле, так и к внешнему усилителю мощности. При установке необходимо обратить
Читать полностью
Технічні параметри:

Ground Zero GZRW 10D2- Сабвуфер
Це сабвуферний динамік від компанії Ground Zero, який відповідає за відтворення низьких частот, c відмінними характеристиками, які дозволяють домогтися потужного, соковитого і чистого звучання музики, і з високою якістю збірки. Як правило встановлюються в штатні місця в двері автомобіля або в задню полку. Підключаються як до магнітоли, так і до зовнішнього підсилювача потужності. При установці необхідно звернути увагу на монтажних діаметр, він стає характерною 233 мм, і монтажна глибина, яка становить - 48 мм. Для корпусу рекомендований фазоінверторний ящик об'ємом в 40 літрів або закритий ящик об'ємом 10-20 літрів.
Це пасивний і безкорпусний сабвуфер, із круглим алюмінієвим литим кошиком, чорного кольору. Типорозмір динаміка 250 мм, це 10 дюймів. Резонансна частота 35 Гц і чутливість в 89 Вт / м, Дб. Дифузор сабвуфера виготовлений з посиленою целюлозою, чорного кольору, який відрізняється натуральним звучанням і рівною подачею. Він підвішений і відцентровано гумовим підвісом, чорного кольору, з максимальним ходом дифузора в 35 мм. Довготривала номінальна потужність RMS динаміка - 300 Вт, а максимальна заявлена потужність - 600 Вт. Сабвуфер з подвійною звуковою котушки, з номінальним опір по 2 Ом, це необхідно враховувати при узгодженні підсилювача і навантаження динаміка.
Гарантія від виробника 12 місяців.

Тип
пассивные
Количество динамиков
1
Количество катушек
двухкатушечные
Исполнение
круглые
Корзина динамика
литая
Материал диффузора
целлюлоза
Цвет диффузора
черный
Монтажная глубина
148
Размер
10" (25см)
Вид
сабвуферный динамик
Номинальная мощность RMS
300
Сопротивление
2+2
Бренд
Ground Zero

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Ground Zero» в категории «Сабвуфер»
Показать все модели