Нет в наличии
6560 грн.
Наличные:
6560 грн
Безнал:
7872 грн
Приватбанк:
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

BRITAX-ROMER KING II Ocean Blue 2000024436 - Детское автокресло
Основные характеристики:
Улучшенная модель детского автомобильного сиденья еще лучше защищает маленького пассажира, который путешествует в автомобиле, благодаря внедрению современной технологии автоматического затягивания ремня. Кроме того, нагрузка, которая возникает, когда воздействие распределяется равномерно, не угрожают ребенку. Специальная технология позволяет надежно
Читать полностью
Технічні параметри:

BRITAX-ROMER KING II Ocean Blue 2000024436 - Дитяче автокрісло
Основні характеристики:
Покращена модель дитячого автомобільного сидіння ще краще захищає маленького пасажира, який подорожує в автомобілі, завдяки впровадженню сучасної технології автоматичного затягування ременя. Крім того, навантаження, яка виникає, коли вплив розподіляється рівномірно, не загрожують дитині. Спеціальна технологія дозволяє надійно фіксувати голову дитини, що підвищує ступінь безпеки поїздки.
Модель відноситься до групи 1. Автокрісло призначене для перевезення дітей у віці від 9 місяців до 4 років в автомобілі. Вага дитини варіюється від 9 до 18 кілограмів. Завдяки цьому вам не потрібно купувати нову модель щороку. Він відповідає всім критеріям критеріїв безпеки, які висуваються на сучасних дитячих автомобільних сидіннях. Щоб посадити дитину на автокрісло, батьки потребують декількох хвилинах.
Його можна встановити тільки по ходу руху. Це допомагає поліпшити безпеку шиї і голови дитини в разі удару. Крім того, висота підголівника регулюється в моделі. Всього 11 позицій.
М'який підголівник піклується про голову та шийному відділі хребта. Ремені безпеки фіксуються в п'яти точках, і їх підтягування виконується автоматично. Індикатори не дозволяють встановити автомобільне крісло в салоні неправильно. Спинка сидіння автомобіля регулюється кутом нахилу. Ви можете вибрати одну з трьох позицій, орієнтуючись на потреби невеликого пасажира.

Группа
от 9 до 18 кг (группа 1)
Тип
Детское автокресло
Установка
по ходу движения
Число точек крепления
5
Система крепления
ремни безопасности
Цвет
голубой
Бренд
BRITAX-ROMER

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «BRITAX-ROMER» в категории «Детское автокресло»
Показать все модели