Ароматизатор Paloma Parfume TURBO GUM 79922


Есть в наличии
38 грн.
Наличные:
38 грн
Безнал:
48 грн
42 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Наличие:
б-р Перова 40
відобразити українською
Технические параметры:

Paloma Parfume TURBO GUM - Ароматизатор

Ароматизаторы для авто бренда Paloma, производимого в Венгрии, отличаются особой утонченностью и созданы специально для тех, кто умеет ценить прекрасное. Высокое качество эфирных компонентов и передовые разработки позволяют наполнить пространство не просто свежестью и приятным ароматом, а настоящим изысканным и запоминающимся парфюмом, который создаст любому автомобилю свою неповторимую атмосферу и
Читать полностью
Технічні параметри:

Paloma Parfume TURBO GUM - Ароматизатор

Ароматизатори для авто бренду Paloma, виробленого в Угорщині, відрізняються особливою витонченістю і створені спеціально для тих, хто вміє цінувати прекрасне. Висока якість ефірних компонентів і передові розробки дозволяють наповнити простір не просто свіжістю і приємним ароматом, а й справжнім вишуканим і незабутнім парфумом, який створить будь-якому автомобілю свою неповторну атмосферу і стиль.
Ароматизатори Paloma Parfume відносяться до підвісних ароматизаторів, являють собою рідкі духи на основі гармонійної композиції натуральних ефірних масел і мають ніжний аромат. Використовуються в салоні автомобіля шляхом кріплення до дзеркала заднього виду, що гарантує дію ароматного випаровування протягом всієї поїздки. Аромат відрізняється стійкістю і зберігає свою ароматизуючу здатність на протязі 4 тижнів.
Спосіб застосування:
- розкрити упаковку, зняти пакувальну фольгу під кришкою;
- накапати декілька крапель духів на повсть, злегка стискаючи флакон;
- підвісити просочений лист на дзеркало заднього виду. Слідкуйте, щоб лист не торкався штучних поверхонь, оббивки меблів і текстильних матеріалів. Уникайте потрапляння на ароматизатор теплового випромінювання.
Ненав'язливі і освіжаючі нотки ароматизатора Paloma надають тонізуючу дію на організм людини, що дуже важливо під час автоводіння. Завдяки даній парфумерній композиції водій зможе підвищити свою уважність і впевненість на дорозі.

Тип
Ароматизатор
Аромат:
жвачка
Вид
жидкие
Цвет
белый, оранжевый
Исполнение
флакон
Место установки
подвесные
Способствует
расслаблению
Срок использования
1 месяц
Страна производитель
Венгрия

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Paloma» в категории «Ароматизатор»
Показать все модели