Стробоскоп Mitsumi светодиод. бел. 2-44


Нет в наличии
747 грн.
Наличные:
747 грн
Безнал:
896 грн
Приватбанк:
Гарантия
6 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Стробоскоп светодиодный белый-белый 2-44

Стробоскоп, проблесковый маячок предназначен для визуального уведомления автомобилистов о приближении автомобиля спец служб для обеспечения свободного проезда в той или иной ситуации. Проблесковые маячки бывают красного, синего, белого, желтого, зеленого, красно-синего цветов, в зависимости от структуры. На сегодня в продаже имеются стробоскопы газоразрядного и светодиодного типов.
В газоразрядном проблесковом
Читать полностью
Стробоскоп світлодіодний білий-білий 2-44

Стробоскоп, проблисковий маячок призначений для візуального повідомлення автомобілістів про наближення автомобіля спец служб для забезпечення вільного проїзду в тій чи іншій ситуації. Проблискові маячки бувають червоного, синього, білого, жовтого, зеленого, червоно-синього кольорів, залежно від структури. На сьогодні у продажу є стробоскопи газоразрядного і світлодіодного типів.
У газорозрядному проблисковими стробоскопи використовуються імпульсні газорозрядні лампи для отримання ефекту спалаху.
У діодному стробоскопі використовуються сучасні світлодіоди що стає популярним в наш час.
Установка стробоскопів:
Спец сигнали за своєю конструкцією та формою призначені для установки в різні частини транспортного засобу: на лобове скло, під радіаторну решітку автомобіля, на дах автомобіля, врізні для установки в бампер або інші частини транспортного засобу.
Проблисковий маяк на дах встановлюється або за допомогою магнітного кріплення, або, якщо це мигалка, за допомогою спеціального кріплення. Стробоскопічні мигалки, як правило кріпляться на автомобілях спец служб.
Строби в радіаторну решітку розрізняються за розміром, що дозволяє знайти і підібрати мигалку під кожен автомобіль.
Виразний стробоскоп сконструйований таким чином що установка його передбачає просвердлення отворів в бампері або у відбивачі фари автомобіля.
Стробоскоп на лобове скло кріпиться за допомогою присосок, а харчування береться від прикурювача автомобіля за допомогою спеціального перехідника яким комплектується проблисковий маячок.

Тип монтажа
внешние
Цвет
белый
Количество панелей
2
Вид
светодиодные
Бренд
Mitsumi

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Mitsumi» в категории «Стробоскоп»
Показать все модели