Нож туристический Ganzo G732-CA камуфляж


Заканчивается
584 грн.
Наличные:
584 грн
Безнал:
701 грн
Кредит ПУМБ:
Купить
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
Технические параметры:

Ganzo G732-CA камуфляж - нож

Тип: складной
Тип замка: Liner lock
Тип заточки: прямая
Цвет клинка: серый
Длина клинка, см: 9,5
Сталь клинка: 440С
Общая длина, см: 21,5
Толщина клинка, см: 0,33
Вес, г: 125
Материал рукоятки: G10
Цвет рукоятки: камуфляж

Складной нож Ganzo G732 с первого взгляда привлекает внимание дизайном. У него широкий клинок необычной формы с отверстием круглой формы,
Читать полностью
Технічні параметри:

Ganzo G732-CA камуфляж - ніж

Тип: складаний
Тип замка: Liner lock
Тип заточення: пряма
Колір клинка: сірий
Довжина клинка, див: 9,5
Сталь клинка: 440С
Загальна довжина, см: 21,5
Товщина клинка, див: 0,33
Вага, г: 125
Матеріал рукоятки: G10
Колір рукоятки: камуфляж

Складаний ніж Ganzo G732 з першого погляду привертає увагу дизайном. У нього широкий клинок незвичайної форми з отвором круглої форми, яке виконує роль шпенька для відкривання. Рукоятка підігнана під форму руки, а її колір покупець вибирає з чотирьох можливих варіантів. Але уваги заслуговує не тільки дизайн ножа, а й матеріали, з яких він виготовлений.

Для клинка виробники вибрали добре відому марку сталі - 440С. Це нержавіючий сплав високої якості, який широко використовується для виробництва ножів середнього цінового сегмента. Ця сталь дозволяє провести загартування до твердості близько 58 одиниць відповідно до шкали Роквелла. Довжина клинка ножа дорівнює 9,5 см при товщині його обуха 0,33 мм. Поверхня клинка відшліфована і Ріжуча кромка отримала класичну рівну заточку, яка використовується в роботі практично з будь-якими матеріалами.
Основа рукоятки Ganzo G732 також металева, але на металі закріплені накладки з G10. Це сучасний вид композитного пластика, що складається зі скловолокна і епоксидної смоли. Йому легко надати необхідну форму і пофарбувати накладки у вибраний колір. Так, дана модель може бути з чорною, помаранчевою, зеленою і камуфляжною рукояткою. У хвості рукоятки є невеликий отвір для приєднання темляка. А ближче до клинка прикручена металева кліпса для поясного ременя, яка тримається на трьох болтах.

У готовому до виконання робіт вигляді, Ganzo G732 має довжину 215 мм. У складеному ж він легко поміщається в кишеню. Щоб клинок не міг випадково відкритися, він фіксується механізмом Liner-Lock. Ножовий замок такої конструкції дуже простий, але ефективний і цілком виключає можливість випадкового спрацьовування.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Ganzo» в категории «Нож туристический»
Показать все модели