Автосигнализация Starline А93 GSM


Есть в наличии
8000 грн.
Наличные:
8000 грн
Безнал:
10001 грн
Приватбанк:
Купить
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

StarLine А93 GSM - Автосигнализация

Благодаря встроенному GSM-интерфейсу, вы сможете управлять охранными и сервисными функциями при помощи вашего смартфона на базе iOS, Android, Windows Phone или даже умных часов! Просто скачайте бесплатное приложение!
Зимой - тепло, а летом - прохладно! Осуществляйте дистанционный запуск двигателя удобным для вас способом: по температуре, будильнику или периодически.
Используйте умный журнал для
Читать полностью
Технічні параметри:

StarLine А93 GSM - Автосигналізація

Завдяки вбудованому GSM-інтерфейсу ви зможете керувати охоронними і сервісними функціями за допомогою вашого смартфона на базі iOS, Android, Windows Phone або навіть розумного годинника! Просто скачайте безкоштовний додаток!
Взимку – тепло, а влітку – прохолодно! Здійснюйте дистанційний запуск двигуна зручним для вас способом: за температурою, будильником або періодично.
Використовуйте розумний журнал для перегляду подій з вашим автомобілем за обраний період.
Розумний StarLine допоможе швидко знайти! StarLine A93 GSM визначить місце розташування вашого автомобіля по базовим станціям LBS з точністю до 250 метрів.
Розумний 3D-контроль
Отримуйте миттєві сповіщення на брелок і мобільний телефон при спробі змінити положення вашого автомобіля. Інтелектуальний 3D-контроль з дистанційним налаштуванням зареєструє удари і сповістить про піддомкрачування або евакуацію автомобіля.
StarLine A93 GSM дарує зручність і комфорт. Налаштуйте функції, про які ви мріяли: підняття скла, складання дзеркал при ставленні на охорону, налаштування сидіння під власника і багато іншого
Зручний брелок
Брелок StarLine має надійну конструкцію, ергономічний дизайн, внутрішню захищену антену та приємне біле підсвічування дисплея.

Фундаментальною базою для цієї системи сигналізації послужила гнучка основа StarLine, яка вже давно показала себе на ринку автомобільної безпеки.

Захисний код: наявність діалогового коду керування StarLine, в якому використовуються індивідуальні ключі шифрування 128 біт, може гарантувати здійснення надійного захисту від усіх кодграберів.

3D-датчик виявлення ударів і нахилу автомобіля: за допомогою цифрового датчика, оснащеного дистанційним налаштуванням, система здатна реєструвати зміни місця розташування автомобіля і його піддомкрачування.

Температурний режим роботи: сигналізація здатна здійснювати впевнену роботу в поганих погодних умовах, в температурному режимі від -50 до +85°С.

Автоматичне запалювання: використання функції автозапуску дозволяє дистанційно і автоматично запускати двигун за певною температурою або в призначений час.

Економія енергії: безпека роботи акумулятора сигналізації гарантована протягом двох місяців.

Телематика: встановлення опціонального GSM-GPRS, GPS-ГЛОНАСС телематичного модуля дозволяє легко визначати координати автомобіля і керувати системою захисту дистанційно.

Зручність брелока: брелок оснащений рідкокристалічним дисплеєм, а сам він здатний витримувати удари і падіння. Загальний дизайн брелока має хорошу ергономіку і приємне підсвічування білого кольору.

Сервісні можливості: є безліч додаткових функцій, серед яких виділяється функція «комфорт», що автоматично піднімає скло при ставленні автомобіля на охорону.

Контроль зв'язку: функція автоматичного контролю каналу зв'язку, яка здатна забезпечувати перевірку знаходження брелока на відстані дії приймача, системи захисту автомобіля.

Стійкість до перешкод: сигналізація впевнено здійснює роботу в умовах міських радіоперешкод – завдяки використанню унікального 128-канального вузькосмугового трансивера.


* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Starline» в категории «Автосигнализация»
Показать все модели