Нет в наличии
16538 грн.
Наличные:
16538 грн
Безнал:
19847 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Alpine SPC-200AU - Аудиосистема

Alpine SPC-200AU - Превосходная интеграция системы для Audi A4, A5 и Q5. Высококачественная аудиосистема аудиофильского уровня, включающая в себя цифровой усилитель высшего класса со встроенным процессором обработки звука (DSP).

SPC-200AU Звуковая система аудиофильского уровня
Опциональные компоненты: цифровой усилитель и комплект высококачественных динамиков создают в вашем автомобиле Q5, A4
Читать полностью
Технічні параметри:

Alpine SPC-200AU - Аудіосистема

Alpine SPS-200AU - Чудова інтеграція системи для Audi A4, A5 і Q5. Та високоякісна аудіосистема аудіофільских рівня, що включає в себе цифровий підсилювач вищого класу з вбудованим процесором обробки звуку (DSP).

SPC-200AU Звукова система аудіофільских рівня
Опціональні компоненти: цифровий підсилювач і комплект високоякісних динаміків створюють у вашому автомобілі Q5, A4 чи A5 дійсно вражаючий звук. Для створення повної звукової системи потрібен комплект фронтальних динаміків SPC-100AU і комплект звукової системи SPC-200AU.
Основа звукової системи - високоякісний цифровий підсилювач потужністю 310 Вт який забезпечує чистий, потужний звук і оснащений вбудованим цифровим процесором обробки звуку (DSP) Спеціально розроблений і налаштований для конкретної моделі автомобіля Audi підсилювач забезпечує дійсно професійний рівень звучання. Для досягнення оптимальної налаштування звуку при монтажі підсилювач програмується відповідно до типу автомобіля, типом рульового керування (лівосторонній або правосторонній) і типом головного пристрою. Крім цифрового підсилювача, в комплект
SPC-200AU входять високоякісний центральний динамік і два СЧ-динаміка діаметром 7,5 см для створення справжньої 3-смугової системи фронтальних динаміків. Крім цього в комплект входить спеціальний кабельний джгут зі штатними роз'ємами Audi для простого і професійного монтажу, а також монтажні кронштейни для підсилювача. Так як система призначена для забезпечення чудової звукової сцени і якісного звучання на передніх сидіннях, ззаду можна зберегти штатні задні динаміки. Якщо автомобіль оснащений штатним сабвуфером, його також можна використовувати в системі.

Тип
Компонентная
Количество полос
1
Размер
3" (7см)
Исполнение
круглые
Номинальная мощность RMS
50 (Вт)
Сопротивление
4+4 (Ом)
Защитные сетки
нет
Материал диффузора
полипропилен
Чувствительность
91 (дБ)
Корзина динамика
пластиковая
Цвет диффузора
черный

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Alpine» в категории «Автоакустика»
Показать все модели