Нет в наличии
670 грн.
Наличные:
670 грн
Безнал:
804 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Convoy BP140 LCD 2way TX - Брелок

Для автосигнализации Convoy BP140.

Автосигнализации разделяют на два вида - односторонние и двухсторонние. Разница их состоит в том, что для двухсторонней сигнализации информацию об автомобиле можно наблюдать на экране брелока, а для односторонней - только звуковой сигнал от сирены. Потому исходя из этого по виду брелока к автосигнализации можно определить тип охранной системы. Сигнализация с
Читать полностью
Технічні параметри:

Convoy BP140 LCD 2way TX - Брелок

Для автосигналізації Convoy BP-140.

Автосигналізації поділяють на два види - односторонні і двосторонні. Різниця їх полягає в тому, що для двосторонньої сигналізації інформацію про автомобіль можна спостерігати на екрані брелока, а для односторонньої - лише звуковий сигнал від сирени. Тому виходячи з цього по виду брелока до автосигналізації можна визначити тип охоронної системи. Сигналізація зі зворотним зв'язком (двостороння) має брелок з вбудованим пейджером. Брелок з екраном має набагато більшою функціонал. Завдяки йому є можливість дистанційно виконувати настройки системи при цьому отримувати зворотний зв'язок. На даний брелок будуть приходити різного роду повідомлення про стан транспортного засобу. Крім даних функцій такий брелок дозволяє контролювати інформацію про стан автомобіля - це температуру салону і двигуна, стежити за статусом охорони і напругою акумулятора. Завдяки брелоки зі зворотним зв'язком підвищується безпека автомобіля. Також вони дозволяють безперервно контролювати стан транспортного засобу і максимально повно управляти системою дистанційно. Важливим фактором для брелока до сигналізації є його ударостійкість. Адже часто він кріпиться на одне кільце з ключами від автомобіля. Часто трапляються ситуації, коли зв'язка падає, вдаряється, коли ми сідаємо випадково на неї або наступаємо, після чого брелок вже не буде якісно виконувати свої функції, при цьому може повністю зламатися.

Тип аксессуара
Брелок к сигнализации
Тип брелоков
двусторонние
Бренд
Convoy

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Convoy» в категории «Брелок к сигнализации»
Показать все модели