Заканчивается
180 грн.
Наличные:
180 грн
Безнал:
216 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Convoy CP TX - Брелок

Охранная система для автомобиля является важным и актуальным моментом. Наиболее популярны методом защиты автомобиля есть сигнализация. Дополнительным и необходимым аксессуаром к ней будет брелок. Многие функции, которые выполныет система будет зависеть от настройки брелка. Потому для максимального и полного использования сигнализации правильная настройка и правильный выбор брелка являются важными моментами.
Читать полностью
Технічні параметри:

Convoy CP TX - Брелок

Охоронна система для автомобіля є важливим і актуальним моментом. Найбільш популярним методом захисту автомобіля є сигналізація. Додатковим і необхідним аксесуаром до неї буде брелок. Багато функцій, які виконує система буде залежати від настройки брелка. Тому для максимального і повного використання сигналізації правильна настройка і правильний вибір брелка є важливим моментом.
Призначення брелка CP TX виробника CONVOY для охоронної системи автомобіля заключається в дистанційному управлінні автосигналізацією Convoy CP-110, CP-210, CP-230RS.
Даний аксесуар за типом належить до одностороннього. Це дозволяє виконувати такі функції - дистанційне відкриття багажника, дверей і капота автомобіля. Але варто врахувати, що інформація назад на брелок не передається. Дисплей у односторонніх брелоків відсутній. Сповіщення власника проводиться тільки звуковим сигналом. Основною функцією даного аксесуара є блокування замків дверей і багажника транспортного засобу. Брелок CP TX виробника CONVOY володіє 4-ма кнопками для програмування налаштувань.
Брелок запобігає можливісті злому транспортного засобу. Завдяки йому можливість користування автомобілем іншим людям зводиться до мінімуму. При будь-якій спробі викрадення на брелок надійде сигнал і попередить власника. Всі сигнали посилаються в кодованому вигляді.

Тип аксессуара
Брелок к сигнализации
Тип брелоков
односторонние
Бренд
Convoy

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  Сергій, 19.02.2018

  Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи іде в комплекті з даним брелком інструкція з прив'язки до сигналізіції авто (або чи можна отримати її додатково)? Купував б/у автомобіль з вже встановленою сигналізацією і звісно інструкції до самої сигналізації не має. Дякую!

  Эксперт avtozvuk.ua

  нет

  Владислав, 11.03.2017

  Данный брелок можно привязать к любой сигнализации?

  Эксперт avtozvuk.ua

  только к сигнализациям Convoy

 • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Convoy» в категории «Брелок к сигнализации»
Показать все модели