Аварийные знаки Дорожная карта DK-0505-56


Есть в наличии
43 грн.
Наличные:
43 грн
Безнал:
52 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

DK DK-0505-56 - Аварийный знак
Основные характеристики:
• Упаковка: пластиковая коробка
• Высокое качество
• Долгий срок службы
• Отлично послужит в непредвиденной ситуации
Знак аварийной остановки - красный треугольник, который, при необходимости, должен быть установлен на дороге приближающегося транспорта. Он отчетливо виден не только днем, но и ночью, поскольку он способен отражать падающие на него фары. Знак
Читать полностью
Технічні параметри:

DK DK-0505-56 - Аварійний знак
Основні характеристики:
• Упаковка: пластикова коробка
• Висока якість
• Довгий термін служби
• Відмінно послужить в непередбаченій ситуації
Знак аварійної зупинки - червоний трикутник, який, при необхідності, повинен бути встановлений на дорозі де наближається транспорт. Його чітко видно не тільки вдень, але і вночі, оскільки він здатний відображати падаючі на нього фари. Знак аварійної зупинки, згідно з правилами дорожнього руху, візуально представляє собою рівносторонній трикутник. Зовнішня сторона цього трикутника приклеєна смугою, виконаної з відображає матеріалу. Це необхідно для забезпечення видимості іншим учасникам дорожнього руху з великої відстані. Внутрішня сторона покриті флуоресцентною смугою. Установка аварійного знака строго регламентується правилами дорожнього руху. Кожен водій повинен знати, скільки метрів видається аварійна мітка в разі аварії або зупинки на проїзній частині - це відстань становить 15 метрів від автомобіля. Цей знак обов'язково повинен бути для кожного водія, в кожному автомобілі. При виборі краще не економити, а купувати якісний продукт. Це триватиме его термін служби.
За рахунок використання аварійного знака можна привернути увагу інших водіїв і пішоходів, тим самим уникаючи неприємностей і нещасних випадків. Знак може врятувати не тільки ваше власне життя, а й життя сторонніх учасників дорожнього руху. Так що даний знак аварійної зупинки - це просто необхідна річ для вашого автомобіля.

Материал
пластик
Освещение
катафотные полосы
Бренд
Дорожная карта

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Дорожная карта» в категории «Аварийные знаки»
Показать все модели