Балонный ключ Дорожная карта DK2819-1922


Есть в наличии
132 грн.
Наличные:
132 грн
Безнал:
158 грн
137 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

DK DK2819-1922 - Ключ балонный

Балонный прямой ключ DK DK2819-1922 представляет собой инструмент для монтажа/демонтажа колесных резьбовых соединений грузовых автомобилей, автобусов и другой тяжелой техники. Данный ключ применятся при экстренной смене колеса, сезонной смене шин, а также контроле и подтягивании колесных креплений до необходимого уровня.
Конструкция ключа состоит из стержня круглого сечения, на обоих концах которого
Читать полностью
Технічні параметри:

DK DK2819-1922 - Ключ балонний

Балонний прямий ключ DK2819-1922 являє собою інструмент для монтажу / демонтажу колісних різьбових з'єднань вантажних автомобілів, автобусів та іншої важкої техніки. Даний ключ застосовується при екстреній зміні колеса, сезонній зміні шин, а також контролі і підтягуванні колісних кріплень до необхідного рівня.
Конструкція ключа складається з стержня круглого перетину, на обох кінцях якого розташовані незнімні торцеві головки з шестигранним профілем. Кожна головка оснащена наскрізними отворами, які дозволяють застосовувати довгі стрижні для збільшення важеля сили (стрижень в комплект не входить).
Головки інструменту мають міцні товсті стінки, здатні витримати високі навантаження. Шестигранний профіль головок створює найбільш сприятливі умови для передачі великого крутного моменту на різьбове з'єднання. Головка контактує з кріпильним елементом не по кутах, а по всьому периметру, рівномірно розподіляючи навантаження і забезпечуючи ефективний демонтаж навіть прикипілих гайок.
Даний ключ універсальний і може застосовуватися не тільки для роботи з колісними, а й з іншими кріпленнями відповідного розміру.
Матеріалом для виготовлення послужила високоміцна сталь, яка забезпечує інструменту стійкість до навантажень, зносу і деформації.
Довжина інструмента складає 395 мм.

Тип
Балонный ключ
Форма
I-образные
Размер
22 (мм)
Профиль
6 граней

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Дорожная карта» в категории «Балонный ключ»
Показать все модели