Балонный ключ Дорожная карта DK2810-1/17


Заканчивается
55 грн.
Наличные:
55 грн
Безнал:
66 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

DK DK2810-1/17 - Ключ балонный

Балонный ключ в автомобиле настолько же необходим, как топливо в баке. Без балонного ключа рискованно отправляться в поездку даже не небольшое расстояние. От надежности такого ключа зависит скорость, удобство и качество результата замены колеса.
Балонный L-образный ключ DK DK2810-1/17 является инструментом для монтажа/демонтажа резьбовых соединений, имеющих внешний шестигранный профиль. В частности,
Читать полностью
Технічні параметри:

DK DK2810-1/17 - Ключ балонний

Балонний ключ в автомобілі настільки ж необхідний, як паливо в баку. Без балонного ключа ризиковано вирушати в поїздку навіть не невелику відстань. Від надійності такого ключа залежить швидкість, зручність і якість результату заміни колеса.
Балонний L-подібний ключ DK DK2810-1/17 є інструментом для монтажу / демонтажу різьбових з'єднань, що мають зовнішній шестигранний профіль. Зокрема, даний ключ застосовується при роботі з автомобільними колісними кріпленнями.
Конструкція ключа складається з стрижня, що має L-подібну форму, на одному боці якого розташована головка з шестигранним профілем, а на іншому плоский наконечник. Незнімна головка має стандартний розмір, завдяки чому підійде для широкого ряду автомобілів. Шестигранний профіль головки контактує з нарізним сполученням по всьому периметру, забезпечуючи велику площу контакту і рівномірний розподіл навантаження, що в свою чергу, дозволяє зберегти цілісність граней кріплення і збільшити ефективність відкручування або закручування.
L-подібна форма ключа дає можливість докласти велике зусилля, використовуючи довгу сторону ключа, як важіль.
Матеріалом для виготовлення ключа послужила високоміцна вуглецева сталь, яка забезпечує надійність інструменту, стійкість до навантажень і довговічність.

Тип
Балонный ключ
Форма
L-образные
Размер
17
Профиль
6 граней
Бренд
Дорожная карта

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Дорожная карта» в категории «Балонный ключ»
Показать все модели