Блок розжига Prolumen 35W 12V KET


Заканчивается
877 грн.
Наличные:
877 грн
Безнал:
1096 грн
Приватбанк:
928 грн. Купить
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Prolumen 35W 12V - блок розжига

Компания ProLumen (Корея) специализируется на разработке, исследовании и производстве систем ксенона и является одним из мировых лидеров в этой области. Компания ProLumen не просто занимается производством ксеноновых фар для таких автопроизводителей, как Toyota, Nissan и Ford, но также производит и свои собственные системы ксенона для повышения безопасности и улучшения внешнего вида Вашего автомобиля.
Читать полностью
Технічні параметри:

Prolumen 35W 12V - блок розпалу

Компанія ProLumen (Корея) спеціалізується на розробці, дослідженні та виробництві систем ксенону і є одним зі світових лідерів у цій галузі. Компанія ProLumen не просто займається виробництвом ксенонових фар для таких автовиробників, як Toyota, Nissan і Ford, але також виготовляє і свої власні системи ксенону для підвищення безпеки та поліпшення зовнішнього вигляду Вашого автомобіля.

Ультратонкі блоки розпалу ProLumen створені з використанням новітніх технологій на базі мікросхеми THD 4715X (розробка компанії Phillips). За рахунок з'єднання в мікросхемі підсилюючих каскадів 1-го і 2-го рівня з контролером керування вдалося значно зменшити розміри блоку розпалювання. Для підвищення надійності та покращення стабільності роботи блоку високовольтний трансформатор винесений окремим модулем.

Нові технології побудови схеми блоку дозволили істотно зменшити його розмір, що дає вагому перевагу при установці його в тісному підкапотному просторі!

Can-Bus
без обманки
Вид
ксенон
Мощность блока розжига
35 (Вт)
Напряжение
12, 24 (В)
Страна производитель
Корея
Тип
блок розжига
Тип блока розжига
стандартный
Тип разъема
KET

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Prolumen» в категории «Блок розжига»
Показать все модели