Нет в наличии
308 грн.
Наличные:
308 грн
Безнал:
370 грн
323 грн.
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

CLIFFORD DPS-2- Двухзонный цифровой датчик объема

Производитель: CLIFFORD
Рабочее напряжение: 12 В
Габариты: 53 х 53 х 16 (ДхШхГ) мм
Вес: 0.034 кг

Двухзонный цифровой микроволновый датчик объема Clifford DPS-2 поможет Вам контролировать пространство перед Вашим автомобилем и в салоне. Причем все зоны Вы можете настроить отдельно с помощью специальных регуляторов на корпусе прибора. Как только какая-то из зон
Читать полностью
Технічні параметри:

CLIFFORD DPS-2- Двозонний цифровий датчик об'єму

Виробник: CLIFFORD
Робоча напруга: 12 В
Габарити: 53 х 53 х 16 (ДхШхГ) мм
Вага: 0.034 кг

Двозонний цифровий мікрохвильовий датчик об'єму Clifford DPS-2 допоможе Вам контролювати простір перед Вашим автомобілем і в салоні. Причому всі зони Ви можете налаштувати окремо за допомогою спеціальних регуляторів на корпусі приладу. Як тільки якась із зон спрацьовує, на корпусі загоряється світлодіод.

Модель енергоекономічна. Цей датчик повністю захищений від помилкових спрацьовувань і працює з більшістю сигналізацій, у яких є вхід для підключення додаткового датчика.

Датчики об'єму використовуються для додаткової охорони салону автомобіля, він підстраховує всю охоронну систему автомобіля. Якщо не спрацювали кінцеві вимикачі дверей або шок-сенсор, то датчик об'єму все-одно спрацює. Датчик реагує на рух у салоні автомобіля, тому його помилкове спрацьовування зведено до мінімуму, якщо датчик спрацював, це означає, що в салоні автомобіля все-таки щось відбувається. Для установки датчика діють досить жорсткі вимоги, які формує виробник. Справа в тому, що мікрохвильове випромінювання не проникає крізь ніздрюваті поверхні і металеві площині. Тому нехтувати інструкцією по установці не варто. У них, зазвичай, зазначені оптимальні місця установки датчика.

Тип
Датчик объема
Количество зон
Двузонные
Бренд
CLIFFORD

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
    Славик, 27.02.2016

    Добрый день!Подскажите, пожалуйста, разъем подойдет ли под сигнализацию Pantera CLK-375 ?

    Эксперт avtozvuk.ua

    нет точной информации

  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «CLIFFORD» в категории «Датчик к сигнализации»
Показать все модели