Скотч двусторонний Convoy 8020WF 5м х 48мм белый


Нет в наличии
74 грн.
Наличные:
74 грн
Безнал:
89 грн
81 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Convoy 8020WF - Двухсторонняя клейкая лента

Двусторонний скотч Convoy 8020WF белого цвета является популярным расходным материалом, который имеет двухсторонний клеевой слой и применяется для склеивания различных типов поверхностей. Благодаря простоте и надежности данный скотч может применяться в строительной, автомобильной, мебельной, бытовой и множестве других сфер.
Лента хорошо подойдет крепления негабаритных элементов домашнего
Читать полностью
Технічні параметри:

Convoy 8020WF - Двостороння клейка стрічка

Двосторонній скотч Convoy 8020WF білого кольору є популярним витратним матеріалом, який має двосторонній клейовий шар і застосовується для склеювання різних типів поверхонь. Завдяки простоті і надійності даний скотч може застосовуватися в будівельній, автомобільній, меблевій, побутової і безлічі інших сфер.
Стрічка добре підійде кріплення негабаритних елементів домашнього або автомобільного декору.
Спінена основа стрічки добре підійде для роботи з шорсткими і рифленими поверхнями, так як вона своєю структурою заповнює нерівності, тим самим збільшуючи площу контакту поверхонь і міцність з'єднання. Високий рівень адгезії дозволяє з'єднувати матеріали з різною текстурою.
За рахунок використання спеціальної технології виготовлення скотч має високі механічні характеристиками, навантаження, яка припадає на з'єднання рівномірно розподіляється по площі контакту, що забезпечує більш міцне з'єднання. Також стрічка має стійкість до вологи і впливу зовнішнього середовища.
Перед застосування скотча рекомендується очистити і знежирити поверхні. Максимальна міцність з'єднання досягається через 72 години після склеювання при температурі 25 градусів.

Тип
Скотч двусторонний
Длина
5
Ширина
48
Толщина
1
Цвет
белый
Бренд
Convoy

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Convoy» в категории «Изолента / Скотч»
Показать все модели