Изолента Tesa TS-25 25м х 25мм черная


Есть в наличии
103 грн.
Наличные:
103 грн
Безнал:
124 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Tesa Rag tape TS-25 - Текстильная ПЭТ лента

Хлопчатобумажная изоляционная лента Tesa Rag tape TS-25 является расходным материалом, который повсеместно используется в строительстве, быту, а также автомобильном ремонте. Данная лента применяется при изолировании оголенных проводов и для бандажирования проводки. Помимо основного применения изолента станет отличным средством устранения мелких бытовых неполадок, склеивания деталей и
Читать полностью
Технічні параметри:

Tesa Rag tape TS-25 - Текстильна ПЕТ стрічка

Бавовняна ізоляційна стрічка Tesa Rag tape TS-25 є витратним матеріалом, який повсюдно використовується в будівництві, побуті, а також автомобільному ремонті. Дана стрічка застосовується при ізолювання оголених проводів і для бандажування проводки. Крім основного застосування изолента стане відмінним засобом усунення дрібних побутових неполадок, склеювання деталей і матеріалів, а також послужить кріпильним матеріалом.
Стрічка має тканинну основу, яка просякнута флізеліновим поліефіром і синтетичним каучуком, що забезпечує стрічці високу адгезію. Визначальними характеристиками даної ізоляційної стрічки є діелектричні властивості, шумозаглушення, стійкість до стирання, а також простота в застосуванні, так як стрічка легко рветься руками.
Завдяки гарному шумозаглушенню і гнучкості, стрічка широко застосовується при монтажі електроніки і прокладання проводів в салоні автомобіля. Вона добре підходить для фіксації кабельних джгутів, і поглинає вібрацію.
На відміну від стандартної ПВХ ізоляційної стрічки, текстильна стрічка більш стійка до високих температур. При ізоляції проводів, в місцях, де температура перевалила за 100 градусів, стандартна изолента почне плавиться, а текстильна на початку отримає випал клейового шару і в результаті утворює тверде і міцне покриття на місці з'єднання, яке здатне надійно захистити від короткого замикання.
Властивості:
Застосовується при температурі до 105 ° С
Адгезія до сталі - 4,5 Н / см
Розривне подовження -20%
Розривне навантаження - 37 Н / см
Внутрішній діаметр мотка - 38 мм

Тип
Изолента
Длина
25
Ширина
25
Толщина
0.25
Цвет
черный
Бренд
Tesa

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Tesa» в категории «Изолента / Скотч»
Показать все модели