Автосигнализация Convoy MP-150 LCD


Нет в наличии
2030 грн.
Наличные:
2030 грн
Безнал:
2538 грн
Приватбанк:
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Convoy MP-150 LCD

Охранный комплекс с LCD-брелоком, который имеет 7 дополнительных каналов, 1 дополнительный вход, 2 кнопки капота, ППМ + отдельный 2-х цветной световой индикатор, 1 реле встроенное + отдельное, НЗ и НР блокировка, 1 внешний датчик удара, аварийная постановка на охрану, встроенное реле ЦЗ, дальность пейджера-брелока на передачу до 600 м, на прием до 1400 м. Во время передачи и приема сигналов применяется уникальное динамическое
Читать полностью
Convoy MP-150 LCD

Охоронний комплекс з LCD-брелоком, що має 7 додаткових каналів, 1 додатковий вхід, 2 кнопки капота, ППМ + окремий 2-колірний світловий індикатор, 1 реле вбудоване + окреме, НЗ і НР блокування, 1 зовнішній датчик удару, аварійне ставлення на охорону, вбудоване реле ЦЗ, дальність пейджера-брелока на передачу до 600 м, на прийом до 1400 м. Під час передачі та прийому сигналів застосовується унікальне динамічне кодування. У комплекті: LCD-брелок, односторонній 4-кнопковий брелок, сирена 20 В тощо.

Автомобільна охоронна система з двостороннім зв’язком відрізняється якістю та функціональними можливостями. Система оснащена одним одностороннім чотирикнопковим металізованим хромованим брелоком і одним стильним двостороннім п’ятикнопковим брелоком з LCD-дисплеєм.

Дальність передачі сигналу від двостороннього брелока до автомобіля складає 600 метрів, а від автомобіля до двостороннього брелока – 1400 метрів.

Під час передачі та прийому сигналів застосовується унікальне динамічне кодування. При сповіщенні про спрацьовування системи на двосторонньому брелоку використовуються вібросигнали.

Сім додаткових запрограмованих каналів і один додатковий вхід для реалізації охоронних, противикрадальних і сервісних функцій. Реалізація двох різних типів блокування двигуна одночасно. Сповіщення про «не виключені габаритні вогні» при вимкненні запалювання.

Звукове сповіщення при русі заднім ходом. Можливість реалізації охорони автомобіля з працюючим двигуном, зокрема турбованим.


* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

  Де можна докупити пульт і яка приблизна вартість

  Олег, 22.10.2016

  сейчас нет в наличии

  Ответ специалиста

  Скажите, на Шевролет Авео Т-250 подойдет или какую посоветуете.

  Вениамин, 05.09.2016

  подойдет

  Ответ специалиста

  Подскажите на Mazda 323 эта сигналка пойдёт или что лучше?

  Денис, 25.06.2016

  подойдет

  Ответ специалиста

  Хорошая сигнализация, отличный магазин!!! Всем рекомендую!

  Денис, 24.06.2016

  Добрий день, підійде ця сигналізація до mitsubishi lancer x 2008 ?

  Володимир, 11.03.2016

  подойдет

  Ответ специалиста

Другие модели марки «Convoy» в категории «Автосигнализация»
Показать все модели