Снят с производства
3366 грн.
Наличные:
3366 грн
Безнал:
4039 грн
Приватбанк:
3733 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Convoy MP-150D LCD

Охранный комплекс, защищенный от интеллектуального взлома диалоговым кодированием радиосигнала. Система оснащена двумя стильными двусторонними брелоками с LCD-дисплеем. Сигнализациям имеет 7 дополнительных каналов, 1 дополнительный вход, 2 кнопки капота, ППМ + отдельный 2-х цветной световой индикатор, 1 реле встроенное + отдельное, НЗ и НР блокировка, 1 внешний датчик удара, аварийная постановка на охрану, встроенное реле ЦЗ, дальность
Читать полностью


Convoy MP-150D LCD

Охоронний комплекс, захищений від інтелектуального злому діалоговим кодуванням радіосигналу. Система оснащена двома стильними двосторонніми брелоками з LCD-дисплеєм. Сигналізацій має 7 додаткових каналів, 1 додатковий вхід, 2 кнопки капота, ППМ + окремий 2-х кольоровий світловий індикатор, 1 реле вбудоване + окреме, НЗ і НР блокування, 1 зовнішній датчик удару, аварійна постановка на охорону, вбудоване реле ЦЗ, дальність пейджера-брелока на передачу до 600 м, на прийом до 1400 м. Під час передачі і прийому сигналів застосовується діалогове кодування. У комплекті: LCD-брелок, односторонній 4-х кнопковий брелок, сирена 20 В і пр.

Двостороння автосигналізація MP-150D стала першою охоронною системою в лінійці Convoy, яка має діалоговий тип кодування радіосигналу.

Від інших двосторонніх автосигналізацій, у своєму класі, модель відрізняється гарною якістю і широкими функціональними можливостями. Про останній свідчить наявність семи додаткових програмованих каналів та одного додаткового входу для реалізації охоронних, протиугонних і сервісних функцій.

Система оснащена відразу двома стильними двосторонніми брелоками з LCD-дисплеєм. При оповіщенні про спрацьовування системи на двосторонньому брелоку крім індикації використовуються вібросигналів.

Радіус дії пристрою - до 600 м у режимі управління і до 1400 м в режимі оповіщення. Під час передачі і прийому сигналів застосовується оригінальне діалогове кодування, яке захищає радіосигнал від підбору і перехоплення різними кодграбберов.

Крім звичайної постановки і зняття з охорони, модель Convoy MP-150D має функцію пасивної постановки на охорону, а також постановки на охорону з роздільним відключенням датчиків.

Інші ключові функції та переваги сигналізації:
- Управління ЦЗ при включенні / виключенні запалення;
- Дистанційна перевірка стану сигналізації;
- Пам"ять спрацьовувань системи;
- Можливість реалізації охорони авто з працюючим двигуном, у тому числі з турбованим;
- Програмований час роботи двигуна в турборежимі;
- Режим «Паніка»;
- Режим Anti-HiJack (пасивна / активний захист);
- Реалізація двох різних типів блокування двигуна одночасно;
- Оповіщення про «невимкнених» габаритних вогнях при вимиканні запалювання;
- Звукове повідомлення при русі заднім ходом і ін

Бренд
Convoy

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
    игорь, 04.09.2014

    Не могу выбрать между Tomahawk 7.1 и Convoy MP-150D LCD . Какая из них лучше и надежней?

    Эксперт avtozvuk.ua

    Convoy MP-150D LCD

  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Convoy» в категории «Автосигнализация»
Показать все модели