Нет в наличии
1135 грн.
Наличные:
1135 грн
Безнал:
1362 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Иммобилайзер Segura SI-151HF

Система с двусторонней связью и функцией «свободные руки» предназначена для защиты автомобиля от угона и захвата.

Иммобилайзер идентифицирует автовладельца по электронной метке, автоматически отключая блокировки. Метка-транспондер обладает уникальным кодом и работает на частоте 2,4 ГГц по принципу «свой-чужой». К системе можно дополнительно запрограммировать до 4 меток, тогда как в комплект входят две.
Читать полностью


Convoy MP-150D LCD

Охоронний комплекс, захищений від інтелектуального злому діалоговим кодуванням радіосигналу. Система оснащена двома стильними двосторонніми брелоками з LCD-дисплеєм. Сигналізацій має 7 додаткових каналів, 1 додатковий вхід, 2 кнопки капота, ППМ + окремий 2-х кольоровий світловий індикатор, 1 реле вбудоване + окреме, НЗ і НР блокування, 1 зовнішній датчик удару, аварійна постановка на охорону, вбудоване реле ЦЗ, дальність пейджера-брелока на передачу до 600 м, на прийом до 1400 м. Під час передачі і прийому сигналів застосовується діалогове кодування. У комплекті: LCD-брелок, односторонній 4-х кнопковий брелок, сирена 20 В і пр.

Двостороння автосигналізація MP-150D стала першою охоронною системою в лінійці Convoy, яка має діалоговий тип кодування радіосигналу.

Від інших двосторонніх автосигналізацій, у своєму класі, модель відрізняється гарною якістю і широкими функціональними можливостями. Про останній свідчить наявність семи додаткових програмованих каналів та одного додаткового входу для реалізації охоронних, протиугонних і сервісних функцій.

Система оснащена відразу двома стильними двосторонніми брелоками з LCD-дисплеєм. При оповіщенні про спрацьовування системи на двосторонньому брелоку крім індикації використовуються вібросигналів.

Радіус дії пристрою - до 600 м у режимі управління і до 1400 м в режимі оповіщення. Під час передачі і прийому сигналів застосовується оригінальне діалогове кодування, яке захищає радіосигнал від підбору і перехоплення різними кодграбберов.

Крім звичайної постановки і зняття з охорони, модель Convoy MP-150D має функцію пасивної постановки на охорону, а також постановки на охорону з роздільним відключенням датчиків.

Інші ключові функції та переваги сигналізації:
- Управління ЦЗ при включенні / виключенні запалення;
- Дистанційна перевірка стану сигналізації;
- Пам"ять спрацьовувань системи;
- Можливість реалізації охорони авто з працюючим двигуном, у тому числі з турбованим;
- Програмований час роботи двигуна в турборежимі;
- Режим «Паніка»;
- Режим Anti-HiJack (пасивна / активний захист);
- Реалізація двох різних типів блокування двигуна одночасно;
- Оповіщення про «невимкнених» габаритних вогнях при вимиканні запалювання;
- Звукове повідомлення при русі заднім ходом і ін
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Segura» в категории «Иммобилайзер»
Показать все модели