Нет в наличии
1649 грн.
Наличные:
1649 грн
Безнал:
1979 грн
Приватбанк:
1686 грн.
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Convoy UniCAN-400

Универсальный интерфейс CAN-шины Convoy UniCAN-400 предназначен для упрощения установки дополнительных систем автосигнализаций, не предназначенных для работы с CAN-шиной, в современные автомобили, в которых имеется эта шина.

CAN-модуль позволяет считывать требуемую для автосигнализации информацию и управлять некоторыми устройствами автомобиля. К модулю могут подключаться как стандартные охранные системы, так и системы с
Читать полностью
Convoy UniCAN-400

Універсальний інтерфейс CAN-шини Convoy UniCAN-400 призначений для спрощення встановлення додаткових систем автосигналізацій, не призначених для роботи з CAN-шиною, в сучасні автомобілі, в яких є ця шина.

CAN-модуль дозволяє зчитувати необхідну для автосигналізації інформацію і керувати деякими пристроями автомобіля. До модуля можуть підключатися як стандартні охоронні системи, так і системи з запуском двигуна. Адаптер Convoy UniCAN-400 отримує інформацію про стан машини безпосередньо з шини CAN-BUS автомобіля, розшифровує її і представляє в аналоговому вигляді, необхідному для зчитування сигналізацією.

Число марок та моделей автомобілів, з якими може працювати CAN-модуль, складає більше 400 і постійно збільшується з появою на ринку нових моделей автомобілів, обладнаних цієї шиною.

Зовні модуль являє собою мініатюрний блок, що підключається до автомобіля всього чотирма проводами: два дроти CAN-шини, плюс живлення 12 В і «маса».

Модуль має 3 роз"єми, в основному це виходи для керування сигналізацією та іншим додатковим обладнанням (наприклад, СПУ, транспондерних іммобілайзером) і входи для прийому сигналів від сигналізації для управління деякими пристроями автомобіля (наприклад, центральним замком, склопідйомниками, штатною системою та ін) через CAN-шину.

На відміну від більшості адаптерів, Convoy UniCAN-400 забезпечує роботу автозапуску (окремого або у складі сигналізації) без підключення до відповідних ланцюгів автомобіля. Для цього необхідно, щоб всі ці сигнали були присутні в шині.

Адаптер не тільки набагато спрощує роботу зі встановлення сигналізації на автомобілі з CAN-шиною, але і дозволяє уникнути проблем з гарантією на електрообладнання.

Основні переваги використання Convoy UniCAN-400:

1. можливість працювати із сучасними автомобілями з CAN-шиною з мінімальним ризиком пошкодити штатний електрообладнання;

2. мінімізація «салонних» робіт по подразборке салону, пошуку та підключення проводів сигналізації до машини (можна так організувати роботу, що модуль з сигналізацією з"єднується на робочому столі монтажника, в машині залишається підключити модуль і живлення);

3. можливість залучати до установки працівників середньої кваліфікації, вивільняючи висококваліфікованих інженерів-електронників для вирішення складних завдань;

4. універсальний характер пристрою дозволяє оперативно реагувати на потреби установників, немає необхідності тримати на складі асортимент адаптерів для різних автомобілів;

5. наявність сигналів, необхідних для встановлення автозапуску двигуна.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

    на моей машине есть CAN-шина. хочу поставить iGSM-003 Конвой. установщик сказал, что без модуля никак не станет. в каком из ваших магазинов можно заказать Convoy UniCAN-400 ?

    Сергей, 30.10.2013

    обратитесь в отдел продаж 044-495-51-15

    Ответ специалиста

Другие модели марки «Convoy» в категории «Модуль CAN, GSM, GPS»
Показать все модели